Статті про все

Спортивный костюм в повседневной жизни: как и куда носить?

Автор: admin / Дата: 16.08.2022 19:41
Спортивный костюм в повседневной жизни: как и куда носить?

Межсезонье — отличный повод порадовать себя такой обновкой, как спортивный костюм. Уже давно подобные вещи вышли за рамки тренажерных залов, а наличие таких стилевых направлений, как спорт-шик, — самое красноречивое тому доказательство. Если хотите купить спортивный костюм женский и уже нашли подходящий вариант в магазине INTERTOP, самое время узнать, когда допустимо ношение таких вещей.

Які вакансії найпопулярніші у Вінниці?

Автор: admin / Дата: 19.04.2022 12:40

Важко передбачити, які професії будуть потрібні через кілька років. Ринок праці Вінниці зараз досить нестабільний, рухливий та мінливий. Старшокласникам та випускникам шкіл варто готувати себе до того, що у майбутньому потрібно буде отримувати кілька спеціальностей.

Внешний вид авто: как проверить при покупке?

Автор: admin / Дата: 31.01.2022 14:44

Приобретение автомобиля – приятное событие, но если речь идет о подержанном авто, то впереди ждет масса хлопот, если придирчиво не подойти к выбору. Если на машине нет вмятин или царапин, то это не значит, что перед вами отличный вариант, есть огромное количество тонкостей, на которые следует обратить внимание при осмотре внешнего вида авто при покупке.

Футбольные бутсы PUMA — лучшая обувь для занятия спортом

Автор: admin / Дата: 26.01.2022 22:23

Футбол, наравне с другими видами спорта, занимает уверенные лидирующие позиции. Успех во время игры во многом обусловлен качеством обуви на ногах спортсмена. Для футбольных игр на открытом пространстве нужны специализированные модели.

Які авто пропонує вторинний ринок Вінниці?

Автор: admin / Дата: 29.11.2021 14:10
Які авто пропонує вторинний ринок Вінниці?

Автомобіль давно перейшов із розряду предмета розкоші до речей першої потреби. Він відкриває для людини набагато більші можливості не тільки в плані відпочинку, але і є однією з умов отримання хорошої роботи. І якщо нове авто коштує досить дорого, до того ж його експлуатація пов'язана з підвищеними витратами на обслуговування, то вживані машини стануть ідеальним виходом для тих, хто бажає купити недорогий транспортний засіб.

Переваги тактичного одягу: бойові сорочки та кітелі, тактичне взуття

Автор: admin / Дата: 10.11.2022 20:51
Переваги тактичного одягу

Тактичний одяг – це, в першу чергу, довговічний, функціональний, але при цьому зручний і в побуті, і в дорозі, одяг.

Відмінність тактичного одягу від звичайного

Враховуючи, що тактичний одяг призначений для військових, охоронників, пожежних, рибалок, мисливців, мандрівників, прихильників активних ігор (страйкбол, пейнтбол) та квестів, він має такі відмінності від звичайного повсякденного одягу:

Сторінки