Новини транспорту

Нові тролейбуси - нові маршрути

Автор: Oleg / Дата: 20.03.2023 10:12

Сьогодні Вінницька транспортна компанія презентувала три нових тролейбуса VinLine. Машини були зібрані і підготовлені до експлуатації на базі тролейбусного депо підприємства. Машини, як і попередні, облаштовані системою автономного ходу. 

Нові тролейбуси будуть задіяні на нових маршрутах:

14Б Мікрорайон Академічний - Залізничний вокзал

15Б Хутір Шевченка - Вишенька

Розклад на нашому сайті буде представлений пізніше

Оновлення розкладу руху електротранспорту

Автор: admin / Дата: 06.03.2023 15:00

Шановні мешканці та гості міста!

З метою покращення транспортного обслуговування мешканців та гостей Вінницької міської територіальної громади та враховуючи певну стабілізацію енергопостачання електротранспорту, збільшено кількість трамваїв та тролейбусів на лініях у робочі та вихідні дні.

Отже, з 6 березня усі трамваї виїжджають на маршрути № 4 «Барське шосе – Муніципальний ринок» та № 5 «Барське шосе – Електромережа», частково збільшилась кількість трамваїв на маршрутах № 1 «Муніципальний ринок – Електромережа» та № 6 «Вишенька – Муніципальний ринок».

Додатковий швидкісний потяг через Вінницю - Київ-Тернопіль

Автор: admin / Дата: 29.12.2022 18:59

З 29 грудня по 7 січня Укрзалізниця призначає через Вінницю швидкісний потяг Інтерсіті 747/748 Київ-Тернопіль.

Потяг прямуватиме з Києва через Вінницю, Хмельницький, з кінцевою зупинкою у Тернополі.

Відходить з Києва потяг о 16:13, з Вінниці о 18:52, з Хмельницького о 21:00 прибуває в Тернопіль о 22:48. Зворотне відправлення з 30 грудня по 8 січня о 06:18 із прибуттям до Хмельницького о 07:48 та Вінниці о 09:39, до Києва о 12:15.

Доступні послуги по ремонту побутової техніки в Європі: appliancestar.

Зміни у русі трамваїв

Автор: admin / Дата: 05.12.2022 11:25

Сьогодні у Вінниці до пасажироперевезень долучилися три трамваї, які курсуватимуть за маршрутом №3 «Вишенька — Електромережа» – Цілодобова варта.

21 трамвай рухається, як і раніше, за маршрутом №4. Крім того, на лініях працюють 110 тролейбусів, 65 автобусів та 227 маршрутних таксі.

А на сайті чик чирик можна замовити цікаві новорічні подарунки.

Зміни в оплаті проїзду по SMS

Автор: PAN / Дата: 30.11.2022 15:47

Компанія "Київстар" повідомила, що у зв’язку зі зміною стратегії розвитку з 1-го грудня 2022 припиняється робота послуги "Смарт-Гроші", яка забезпечувала купівлю квитків у муніципальному громадському транспорті по SMS.

Новий тролейбус вже на лінії

Автор: Oleg / Дата: 09.11.2022 21:15

Відсьогодні по місту курсує новий тролейбус «VinLinе» з бортовим номером 055. Він енергоощадний та має можливість автономного ходу. Збірку, випробування та реєстрацію чергового тролейбусу виконала Вінницька транспортна компанія.

Новий тролейбус працює на маршруті № 14А «Залізничний вокзал – Юзвинська – Вишенька», на якому збільшено кількість тролейбусів до трьох одиниць, що покращить сполучення районів Барського шосе, вул. Юзвинської, Гніванського шосе з центральною частиною міста, Замостям, Вишенькою.

Зміна розкладу руху у вечірній час

Автор: PAN / Дата: 12.10.2022 17:29

Шановні пасажири, адміністрація КП «ВТК» повідомляє:

Зважаючи на складну ситуацію в енергетичній системі Вінниччини, пошкодженій через терористичні акти, було прийнято рішення раціонально скоротити випуск на лінію трамваїв та тролейбусів, враховуючи забезпечення перевезень та необхідність економії електроенергії.

Отже, до стабілізації ситуації у вечірні години з 17:00 до 22:00 збільшено інтервал руху електротранспорту.

При цьому перевезення здійснюється до 23 години. Муніципальні автобуси та маршрутки курсують у звичному графіку

Вінниця перкдала Дніпру три автобуси

Автор: Oleg / Дата: 11.10.2022 15:26

Вінниця передала Дніпру три автобуси великої місткості для поповнення автобусного парку. Про це повідомив Міський голова Сергій Моргунов:

"Передали для дніпрян три автобуси. Сьогодні місту критично потрібен додатковий транспорт - росіяни спалили більше ста автобусів, вдаривши ракетами по місцевому АТП. 

Вінничани підставили плече. Ми говорили з Борисом Філатовим, що якнайшвидше підготуємо машини до відправки. Два "ЛАЗи" і "Богдан" великої місткості пройшли  повний техогляд і вже скоро перевозитимуть пасажирів у Дніпрі. 

Запрошуємо в поїздку "Трамвай часу"

Автор: Oleg / Дата: 06.10.2022 11:31

На вихідні прогнозують теплу погоду, тож запрошуємо на останній цього сезону рейс прогулянково-розважальної екскурсії "Трамвай часу".

 

Це буде незвична театралізована пригода з екскурсоводами Музею трамвая Олегом Матюховим та Валерієм Старжинським, а також чарівною гідесою Катериною Ружило.

 

Аби цілком зануритись в історію, готуйтеся побачити найстаріший фонтан міста під час екскурсії до Музею трамвая, помандрувати в часі в салоні трамвая, скуштувати смаколики та зробити фото на зупинці й, можливо, ще дещо цікаве. 

 

Реєстація за посиланням

Сторінки