Новини вінницького трамваю

52 річниця із запуску в експлуатацію трамваїв серії Tatra у Вінниці!

Автор: Valerii / Дата: 04.06.2023 10:55

У 60-х роках минулого сторіччя міста Німеччини потребують оновлення рухомого складу трамвая. Більшість з цих міст має вузьку трамвайну колію стандарту 1000 мм. Після звернення до заводу ČKD Praha, на основі відомої моделі трамвая Т3 було розроблено вагон Tatra Т4 модифікації D - "Deutschland".

Перший серійний трамвай Tatra T4D у місті Дрезден, 2022 рік. Автор фото: Martin Neumann.

Запрошуємо на новорічний трамвай

Автор: Oleg / Дата: 13.12.2022 19:06

Хлопчики та дівчата! А також їх батьки!

Музей вінницького трамваю запрошує всіх на поїздку в нашому трамвайчику з святковою програмою "Велика новорічна пригода".

В дорозі з нами будуть круті ведучі з божевільними конкурсами та веселощами, проведемо майстер-клас з розмальовування Різдвяних дзвоників та навчимось створювати новорічний настрій, робитимо твістинг та татушки.  Ніхто не піде від нас без подаруночка. Буде круто! 

109 років в дорозі

Автор: Oleg / Дата: 28.10.2022 14:40

109 років Вінницькому трамваю!

28 жовтня 1913 року на вулиці нашого міста вперше виїхали німецькі вагони фірми "MAN". З того часу змінилося місто, неодноразово змінювався колектив підприємства. Протяжність трамвайної мережі збільшилася майже у п'ять разів. Вагони німецького, бельгійського, київського виробництва вже відійшли в історію. Натомість сьогодні у місті експлуатуються зручні чехословацькі трамваї "Tatra", надійні швейцарські вагони "Karpfen" та "Mirage", та модернізовані вінницькі трамваї "VinWay"!

Запрошуємо на поїздку "Рейс 6.5.9" до Дня міста!

Автор: Valerii / Дата: 08.09.2022 11:29

Колектив музею Вінницького трамвая запрошує взяти участь у прогулянковій поїздці "Рейс 6.5.9", яка присвячена до Дня міста!

"Ще не визначилися, як відзначити День міста? Чи бажаєте провести час по-вінницьки? Тоді "Рейс 6.5.9" на екскурсійному трамваї "City Tour" саме для Вас!

Запрошуємо на ретро-екскурсію

Автор: Oleg / Дата: 25.08.2022 23:52

Музей вінницького трамвая запрошує взяти участь у прогулянковій екскурсії "Трамвай часу" з чарівною гідесою Катериною Ружило.

В останній вікенд літа ви маєте змогу відвідати екскурсію у музей Вінницького трамвая та здійснити антуражну поїздку у ретро-трамваї вечірнім містом. У дерев'яному салоні старого трамвайчика кожен почуватиметься комфортно, а відкритий "балкончик" стане місцем для незвичних фото. Ця своєрідна подорож у часі допоможе відволіктися від буденності й поринути в атмосферу 30-х років. 

Швейцарський швейцарець повернувся

Автор: Oleg / Дата: 05.08.2022 11:26

Він повернувся!

"Трамвай подяки" знову експлуатується на лінії! Сьогодні працює на маршруті №1. Це один з двох вагонів, які постраждали під час ракетного обстрілу 14 липня.

Інші постраждалі машини також відновлять роботу

 

Автор фото: Валерій Старжинський

У Вінниці утилізують двадцять трамваїв та причіпних вагонів

Автор: PAN / Дата: 21.02.2022 11:50

Згідно рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 17.02.2022 р. № 439   Вінницькій транспортній компанії надано дозвіл на  списання основних засобів, а саме трамвайних вагонів Т4-СУ, КТ4-СУ, Ве 4/6 (Mirage), причіпних вагонів Ве 4/4.
Частина з цих вагонів давно вийшла з експлуатації, частина була у використанні служби колії, частина знаходилась на консервації.

Школярі привітали водіїв трамваїв

Автор: Oleg / Дата: 21.12.2021 17:50

Школярі ЗОШ 26 цікаво і неочикувано привітали нашіх водіїв трамваїв з новлрічними святами, дарувавши їх зроблених власними руками ангелочків. Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук викладач закладу Сніжана Резнік:
"Сьогодні 26-та вітала працівників Вінницької транспортної компанії з прийдешніми святами і дарувала янголів-охоронців та гарний настрій, дякуючи їм за їх щоденну роботу!!
Як приємно бачити їх ПОСМІШКИ!!! Посміхайтеся частіше!!! Люди, творіть добро, це так просто!!! Дива тільки розпочинаються!!!"

Студенти вишили вінницький трамвай

Автор: Oleg / Дата: 26.03.2021 11:31

Оригінальну вишивану книгу під назвою «Моя Вінниця» створили у Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинськогоа.

 Цей мистецький витвір ілюструє історію рідного міста, зображуючи його пам’ятки та впізнавані об’єкти. 
Зокрема, на сторінках книги можна побачити герб Вінниці, поезію про Місто над Бугом, фасад найстарішого корпусу педуніверситету, музично-драматичний театр, собор, вежу, монумент-літак, арку біля входу в парк, блакитний трамвай тощо.

Сторінки