МініСофт - автоматизація закладів торгівлі, харчування та автомийок

Сучасний об'єкт роздрібної торгівлі чи громадського харчування, як і аптеку чи автомийку, уже важко уявити без комплексу з програмного забезпечення та необхідного торгівельного обладнання. Щодня зменшується кількість магазинів, які працюють ще як у докомп'ютерну еру, де єдиним засобом підрахунку є калькулятор.

Власники таких об'єктів, як і власники нових магазинів, кафе або аптек постають перед вибором — яку програму вибрати для використання, яке обладнання купити тощо. Для жителів Вінниці та області серед варіантів програм для автоматизації торгівлі є і програма, яка розроблена прямо у Вінниці — програма “МініСофт Комерція” від компанії “МініСофт”.

Уже зараз сотні власників об'єктів торгівлі з Вінницької області (та власне, і сотні власників з інших регіонів України, а також інших держав: від Білорусі до Казахстану) працюють в програмі від компанії “МініСофт” і знають, що їх бізнес під надійним та зручним контролем.

МініСофт Комерція

Програма “МініСофт Комерція”дозволяє здійснювати фінансовий та управлінський облік, а саме: повний облік руху товарів та коштів, ведення клієнтської бази із системою лояльності, ведення розрахунків з постачальниками та оперативних витрат. Програма є повноцінною оболонкою, яка містить форми робити і продавців, і бухгалтера, і власника бізнесу. Простота впровадження та доступні ціни є ще однією додатковою перевагою, яка схиляє шальку терез при виборі програми автоматизації на її користь.

Познайомитись із програмою та її можливостями, а також із діяльністю компанії “МініСофт” можна на офіційному сайті компанії.

Звертайтесь до працівників компанії “МініСофт” та отримуйте набагато більше, за ті ж гроші, які Ви плануєте витратити на автоматизацію власного бізнесу.