У Вінниці невдовзі на маршрут вийде другий трамвай власного виробництва Вінницької транспортної компанії

Зображення користувача admin.
Автор: admin+15 / Дата: 07.07.2016 10:11 /

Днями у Вінниці тестуватимуть другий трамвай, який зроблений спеціалістами Вінницької транспортної компанії. Трамвай буде довший на 10 метрів за Vin Way та матиме низькополу вставку, яка дозволить користуватися транспортом людям з інвалідністю та матусям із візочками.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов. "Спеціалісти Вінницької транспортної компанії завершують другий трамвай власного виробництва, який роблять на базі вагону КТ-4СУ. Його особливістю буде низькопола вставка, що дасть змогу користуватись транспортом людям з обмеженими фізичним можливостями та мамам з візочками. Майстри вже виконали основні роботи, залишилось ще кілька штрихів.

Наш новий трамвай буде на 10 метрів довший за попередній і зможе вмістити майже 260 пасажирів.

Працівники депо, які виконували роботи, кажуть, що вагон зможе працювати орієнтовно 10 років без капітального ремонту, адже вони використовували новітні розробки і якісні матеріали, які стійкі в експлуатації.

Днями вже розпочнеться тестування нового трамваю, і незабаром вінничани зможуть вже скористатись його послугами.

Дякую колективу транспортної компанії за ентузіазм і професійність, адже поки що вони єдині в Україні, хто на базі депо роблять нові трамваї", - повідомив Сергій Моргунов.

+1
0
-1