Сьогодні ВТТУ відвідали мер та губернатор

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 13.04.2012 17:30 /

У п'ятницю 13 квітня КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» відвідали губернатор Вінниччини Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Вони оглянули матеріально-технічну базу трамвайного депо, подивились, як відбувається ремонт та оновлення рухомого складу, та поцікавились, як триває процес обладнання усіх трамваїв Wi-Fi-доступом до Інтернету.

На сьогоднішній день вже 35 трамвайних вагонів мають доступ до Internet. Загальна кількість обладнання, призначеного для встановлення в трамвайних вагонах - 90 комплектів (не рахуючи резервного).

«В цілому можу сказати - Інтернет швидкий, - говорить міський голова Володимир Гройсман - Наявність Wi-Fi у трамваях - це додаткова послуга пасажирам, яка надається безкоштовно. Ми вбачаємо перспективу саме у розвитку електротранспорту, муніципального великоміського транспорту, і це той напрямок, який ми розвиваємо і будемо розвивати далі».

У трамвайному депо міський голова Володимир Гройсман розповів, що на сьогоднішній день робота ТТУ сконцентрована на модернізації тролейбусного парку. «В травні ТТУ завершить модернізацію першого тролейбусу і ми будемо мати його за зразок, - говорить мер Вінниці, - і далі ми вже розпочнемо серйозну роботу по модернізації нашого тролейбусного парку».

«Я вважаю, що ТТУ є сьогодні гордістю міста Вінниці. Тут створена потужна база для оновлення та ремонту рухомого складу, - говорить голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига. - Взагалі, чому влада сьогодні тут? Тому що майбутнє - за електротранспортом. Так чи інакше, прийде час, коли ми будемо обмежувати рух автомобільного транспорту, і вже сьогодні варто розвивати електротранспорт. Тому стоїть питання про розвиток мережі колійного господарства та закольцювання трамвайних колій на Барському шосе. Завдань є багато і ми будемо допомагати місту у цьому».

Департамент у справах ЗМІ
та зв'язків з громадськістю
Вінницької міської ради

+1
0
-1