Вінницький трамвай потрапив у ТОП-10 туристичних принад міста

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 11.11.2014 19:44 /

Журналісти медіакорпорації РІА та 20 Хвилин склали список з 10 місць, де варто побувати туристам саме зараз, у зимовий туристичний сезон. Звісно літом туристів у місті більше, але немало гостей приїзджає до нашого міста і в осіньо-зимовий сезон.

Одним з цікавих для туристів місць у Вінниці став саме вінницький трамвай. Ось що пишуть про нього автори: Прокатайтеся з вітерцем: Вінницький громадський транспорт тепер дивує гостей міста не тільки своєю красою, зручністю та безкоштовним Wi-Fi. Проект «Історична зупинка» – це, фактично, екскурсія містом на… трамваї. Туристи, які їхатимуть маршрутом №4 (Залізничний вокзал – Барське шосе), мають змогу почути чимало цікавих та маловідомих фактів про Вінницю. До весни обіцяють, що й на інших маршрутах можна буде почути цікавинки з вінницької історії. Оригінал статті дивіться ТУТ

Також туристи можуть замовити екскурсію до вінницького музею трамваю, або орендувати ретро-трамваї для прогулянки містом. Зробити таке замовлення дуже просто - варто лише зателефонувати за номером (098)004-30-57.

+1
0
-1
https://pharmex-market.ru микродозинг мухомора цена. . omaske.ru