У вінницьких трамваях люмінесцентні лампи освітлення замінюють на світлодіодні

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 10.11.2014 18:28 /

Цьогоріч у вінницьких трамваях розпочали замінювати люмінесцентні лампи на світлодіодні. Вони споживають майже у десять разів менше електроенергії, мають довший час служби, є надійнішими у використанні і не потребують витрат на утилізацію. З травня цього року у тестовому режимі по місту рухалися три трамваї з таким освітленням. До кінця року планується, що їх буде двадцять.

Вінниця продовжує рухатись до своєї мети – стати енергоефективним містом в усіх галузях. Першочергові кроки була зроблені у тих напрямках, де було найбільше споживання електроенергії – це зовнішнє освітлення обласного центру. Робота по модернізації мережі перейшла в активну фазу орієнтовно 8 років тому. І з того часу у місті замінено та встановлено нових 20 307 енергозберігаючих ліхтарів (на момент активізації цієї роботи у міста було лише 1689 економних світильників).

В минулому році у місті для зовнішнього освітлення почали використовуватись свтілодіодні лампи. Ця робота стартувала в рамках реалізації заходів, які передбачені у Плані дій зі сталого енергетичного розвитку м. Вінниці.

Тепер найбільш економні джерела освітлення почали з’являтись і у міському громадському транспорті. «Цього року світлодіодні лампи вперше було встановлено у вінницьких трамваях. Ними замінили прості люмінісцентні світильники, що дозволило значно зекономити електроенергію. В тестовому режимі з травня містом курсують три трамваї з світлодіодами. А до кінця року такі світильники з’являться вже у двадцяти вагонах. Надалі ми будемо поступово замінювати джерела освітлення на більш економні в усіх транспортних засобах», – каже технічний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.

Світлодіодні світильники споживають майже у 10 разів менше електроенергії ніж люмінесцентні та мають довший термін служби. Вони мають гарантію 5 років і не потребують додаткового обслуговування.

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

...терміном служби світловипромінюючого діода прийнято вважати час, на протязі якого він втратить 30% яскравості свічення від початкової; у побутовому використані,як пишуть, це 6 років...

+1
0
-1

На практике они дохнут гораздо раньше- чаще всего в течении года с момента начала эксплуатации. К сожалению, большинство светодиодных светильников, которые в сутки работают по 8-12 часов работают всего год-два, и потом на мусор, особенно те, которые изготовлены как монокристалл.

Зображення користувача слава.
слава14.11.2014 08:48 November 14, 2014
+1
0
-1

Светодиодное освещения стоит на пуру квр троллей, посередине линия освещения. Сколько светят диоды в троллях в некоторых несветят вообще в других по 10 часов, счиатем: 5:30-7:30 и 16-24, выходит 2 и 8 часов, как раз 10 часов это максимум +/- час если это самая длиная смена, а если он выйхал в 7,30 и заехал в 15 то наврят вообще вспомнит