З 10 по 12 березня Київський міст перекриють

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+32 / Дата: 09.03.2018 21:27 /

З 7:00 10 березня до 5:30 12 березня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола. А саме, на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.

У цей час рух міського пасажирського транспорту буде організовано по вул. Соборній та через Центральний міст.

"На мосту буде виконуватись бетонування однієї з арок. Оскільки арка знаходиться під проїжджою частиною, на час її ремонту необхідне перекриття руху, в іншому випадку це негативно вплине на міцність конструкції. Загалом міст має 16 арок, 10 з них вже забетоновані», – каже директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець.

Нагадаємо, що минулої весни у Вінниці розпочалась реалізація масштабного проекту з реконструкції мосту по вулиці Чорновола, який був побудований ще на початку 60-х років минулого сторіччя, і за більш як півстоліття його існування капітальний ремонт тут не проводився. В цьому році реконструкція продовжиться.

У Вінниці триває ремонт Київського мосту. «З 7:00 10 березня до 5:30 12 березня буде повністю перекрито рух трaнспорту в обох нaпрямкaх по вулиці Чорноволa. A сaме, нa відрізку від перехрестя з вулицею Громовa до перехрестя з вулицею Івана Богунa», йдеться в повідомленні Вінницької міськради. Тролейбуси та маршрутки курсуватимуть по вулиці Соборній тa через Центральний міст. Директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець зазначає, що на мосту будуть бетонувати одну з шести арок. "Арка знаходиться під проїжджою частиною, на час її ремонту необхідне перекриття руху, в іншому випадку це негативно вплине на міцність конструкції. Загалом міст має 16 арок, десять з них вже забетоновані", – каже чиновник.
Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/DTP/na-vihidni-znovu-perekrivayut-kiyivskiy-mist-yak-kursuvatimut-troleybu-10677849.html
+1
0
-1