Визначили водіїв-переможців "Марафону взаємоввічливості"

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 13.03.2020 10:52 /

Переможців "Марафону взаємоввічливості" нагородили у Вінницькій транспортній компанії. Шестеро кращих екіпажів громадського транспорту Вінниці отримали пам’ятні кубки та дипломи та грошові премії.


Це спільний проєкт радіо "Місто над Бугом" та Вінницької транспортної компанії. Кращих водіїв громадського транспорту міста визначили за результатами голосування вінничан, яке півтора місяця тривало на сайті радіокомпанії. Пасажири вінницьких тролейбусів, трамваїв і автобусів віддавали свої голоси за ті екіпажі, які на їхню думку, були найпрофесійнішими та найдоброзичливішими.

 

За словами директора комунального підприємства Михайла Луценка, такі марафони взаємоввічливості мотивують працівників транспорту краще працювати та популяризують професію водія.

– Така статистика для нас була дещо несподіваною, адже переможцями стали різні люди: і ті, хто працюють декілька років у компанії, і ті, хто має чималий стаж роботи. Це говорить про те, що незалежно від того, скільки працює людина, її зовнішній вигляд, манера спілкування з пасажирами й стан транспортного засобу відіграють важливу роль. 

Нагодили кращі екіпажі директор радіо "Місто над Бугом" Ігор Голуб та директор "Вінницької транспортної компанії" Михайло Луценко. Церемонію нагородження планували присвятити до дня комунальника, проте враховуючи складну епідеміологічну ситуацію у світі, масовий концерт скасували, натомість запросили лише 10 кращих водіїв, що керують шістьма технічними засобами.

Рекордну кількість голосів – 544, вінничани віддали за водійку екіпажу номер 132 Тетяну Олійник.  Жінка працює водієм 282-го тролейбуса вже чотири роки. За фахом вона операторка комп’ютерного набору, але вирішила продовжити справу своєї родини.

Тетяна Олійник

– Чимало студентів приходило, запитували, що це у вас таке висить. Я пояснювала, що це такий конкурс, де можна голосувати за кращого водія. Мабуть, студенти голосували за мене кожного дня. За що я їм дуже вдячна. 

Валентина Бубнова

Серед переможниць і водійка трамваю з 25-річним стажем Валентина Бубнова. Зараз вінничанка їздить на четвертому маршруті. Каже, що результати голосування були для неї приємною несподіванкою.

– Приємно, що люди голосують. Я працюю по одному маршруту, тому чимало людей мене вже знають в обличчя, вітаються, коли заходять. 

Відтепер кожен пасажир знатиме, що його обслуговує найкращий екіпаж. Директор вінницької транспортної компанії отримав шість фірмових відзнак наліпкок, які обіцяв особисто розмістити на передній зовнішній частині кузова транспортного засобу кожного екіпажа переможця. Також наліпки подарували водіям, щоб вони на власний розсуд розмістили їх в салоні. 

Статуетка, яку отримали водії,  являє собою поєднання логотипу міської транспортної мережі та анти стрес з чотирьох шестерней, які водій може рухати під час перерв. Сподіваємось, наші символічні подарунки щонайменш впродовж року кожного робочого дня надихатимуть найкращих водіїв громадського транспорту бути прикладом для своїх колег та дарувати приємні емоції від комфортного проїзду вінничанам. А ми обіцяємо регулярно розшукувати й відзначати найкращих представників різних галузей і за допомогою наших слухачів, містян та гостей Вінниці та вручати нагороди своїм героям.

 

Джерело: https://mistonadbugom.com.ua

+1
0
-1