У вінницькому аеропорту стартувала хасидська програма (фото)

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 19.09.2017 09:10 /

18 вересня в Міжнародному аеропорту "Вінниця" стартувала традиційна щорічна програма прийому паломників - хасидів, які прямують до Умані на святкування єврейського Нового року Рош-а-Шана. Всього через вінницькі повітряні ворота в Україну прибуде більше 1000 паломників з Тель-Авіва, для чого буде виконано 8 чартерних рейсів. Обслуговують авіакомпанії МАУ та "Роза вітрів".

В аеропорту для паломників створені додаткові умови для комфортного перебування, а також організована спеціальна схема розміщення і руху на привокзальній території пасажирського автотранспорту, який доставить паломників до Умані. На період хасидської програми в аеропорту посилено заходи безпеки. В організації заходів безпеки беруть участь як українські, так і ізраїльські фахівці.

До Ізраїлю також ці рейси не летять порожніми. Вінничани користуються можливістю здійснити подорож до цієї країни за більш привабливими умовами. Квиток на чартерний рейс коштує 180 у.о. В основному це групи паломників, які бажають відвідати Святу землю, а також індивідуальні туристи.

Завершиться хасидська програма в Міжнародному аеропорту "Вінниця" 25 вересня

Прильот першого рейсу

Вінничани реєструються на рейс до Ізраїлю

Перші паломники спускаються на вінницьку землю

В залі аеропорту

Далі паломники автобусами їдуть до Умані

Ще оин борт МАУ з Тель-Авіву

 

Ще фото

Ще фото

Переглянути розклад

 

+1
0
-1