У Вінниці посилюють карантинні заходи

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 16.03.2020 18:06 /

З 17 березня у Вінниці працюватимуть лише продуктові магазини і ринки, аптеки, АЗС, а також магазини побутової хімії.

У місті посилюють і вводять нові обмежувальні заходи, аби убезпечити вінничан і запобігти можливому розповсюдженню гострої респіраторної хвороби СОVID-19. Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обставини, що пов’язані із поширенням коронавірусу, класифіковані як медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру державного рівня. 

Тому з 17 березня у місті на період карантину мають зупинити роботу усі торговельні центри, заклади громадського харчування та спорткомплекси. Залишаються працювати продуктові магазини, заклади з продажу побутової хімії, аптеки та АЗС, а також  продовольчі ринки. 

Таке рішення прийняли сьогодні, 16 березня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

З 17 березня на території Вінницької ОТГ до закінчення загальнодержавного карантину повинні зупинити роботу наступні об’єкти загального користування незалежно від форми власності:

  • фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, спортивні майданчики та стадіони;
  • зоопарки, водні парки, атракціони;
  • усіх торгівельні заклади - крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;
  • торгово-розважальні центри; 
  • ринки (крім продовольчої групи товарів);
  • перукарні, SPА-салони;
  • ресторани, заклади громадського харчування, бари, клуби, кафе, дискотеки, паби;
  • інші підприємства, заклади та установи, незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням. 

Також прийнято рішення з 17 березня заборонити заселення громадян в готелі, хостели та інші заклади готельного типу.

Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш закликав вінничан без гострої потреби не відвідувати ЦПМСД, а приватні клініки – повідомляти про виявлені випадки пневмоній у пацієнтів.

«У Вінниці забезпечена і налагоджена робота з метою надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою на хворобу СОVID-19. Закликаю вінничан не відвідувати медичні заклади, звертатися телефоном до свого сімейного лікаря. Якщо у вас  немає сімейного лікаря, звертайтесь за телефоном 15-60 або 103. В будь-якому випадку інформація дійде до ЦПМСД, і в разі погіршення стану здоров’я буде госпіталізація до медичного закладу. Я звертаюся до усіх приватних медичних закладів: у випадку діагностування двобічної пневмонії, інформуйте про це департамент охорони здоров’я міської ради. Це потрібно для того, щоб ми могли провести діагностування і виключити належність до нової коронавірусної інфекції. Також ми обмежуємо планове оздоровлення пацієнтів, тимчасово скасовуємо «Дні здорової дитини», планові щеплення, планові профогляди тощо», - сказав директор департаменту Олександр Шиш. 

Згідно з рішенням комісії Вінницький міський відділ ГУ НП України у Вінницькій області спільно з Вінницьким міським відділом Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції МВС має забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Вінницької міської ОТГ.  

Повідомляє прес-служба Вінницької міської ради

 

+1
0
-1