У КП "ВТК" відбулась конференція з охорони праці
![](https://depo.vn.ua/sites/default/files/field/image/20170126_110048.jpg)
На комунальному підприємстві "Вінницька транспортна компанія" відбулася конференція з питань охорони праці та надзвичайних ситуацій. До участі в ній було запрошено представників усіх районів нашої області. Вирішувалися нагальні питання в сфері охорони праці на підприємствах усіх форм власності.
До учасників з вступним словом звернулося керівництво транспортного підприємства. Також була організована екскурсія до трамвайного депо.