Масштабний прорив труби на Хмельницькому шосе

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 14.02.2017 09:28 /

14 лютого в 6.50 відбувся сильний порив підземного водогону діаметром 500 мм на перехресті вулиць Хмельницьке шосе та 600-річчя. Аварія спричинила затоплення низовини біля вулиці Максимовича.

В зв’язку з аварійною ситуацією рух транспорту на ділянці Хмельницького шосе, від просп. Юності до вул. Максимовича, призупинено. Трамваї, які курсують Хмельницьким шосе у напрямку Барського шосе наразі йдуть тільки до трамвайного депо, де розвертаються. Додатково введено два автобуси по маршруту Барське шосе - Хмельницьке шосе – просп. Юності – Келецька – В.Атамановського в обох напрямках. Маршрутки і приватні автівки їдуть в об’їзд по дотичних до Хмельницького шосе дорогах. Проїжджа частина вулиці Келецька через об’їзд транспорту перевантажена, але тролейбуси рухаються в штатному режимі.

На місці пориву працює кілька аварійних бригад КП «Вінницяоблводоканал» та міські служби. Прохання до водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та виконувати вказівки працівників Національної поліції, які корегують рух транспорту на перехрестях.

Фото: Олексій Логвінов

+1
0
-1