Дружня зустріч

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 11.05.2023 00:57 /

10 травня на території тролейбусного депо КП"ВТК" відбулась зустріч працівників підприємства з представницями ГО"Гармонія", які представляли інтереси маломобільних груп пасажирів. А працівники - це водії, начальники маршрутів, ревізори - ті, хто безпосередньо працює з пасажирами.

Метою зустрічі була відверта розмова з приводу покращення обслуговування саме людей з інвалідністтю та інших маломобільних груп пасажирів. Були озвучені певні недоліки в роботі з такими пасажирами. Хоча в цілому, за словами дівчат, наше підприємство є найкращим для них не тількі у Вінниці, але й в Україні.

Були знайдені рішення по можливості виправлення незручностей для покращення обслуговування маломобільних груп пасажирів. Далі - процес втілення означених рішень.

Також представники громадської організації оглянули польські тролейбуси, які наше підприємство отримало нещодавно з міста Люблін. Були внесені деякі пропозиції що до можливості змін в салоні для кращого доступу маломобільних пасажирів.

Пам'ятаємо. Громадський транспорт - транспорт, зручний для кожного!

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

пан начальник сл/безпеки руху Франко, читає з папірця... А де ж водії тут їх кілька душ серед купи начальничків? Шкода, що ніхто з "Гармонії" не живе на Бучми, де в заїздні кармани автобуси не підїзджають майже.