День комунальника відзначили у КП "ВТК"

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 16.03.2019 14:04 /

У комунальному підприємстві "Вінницька транспортна компанія" відзначили День працівників комунального господарства.

На свято до підприємства завітав міський голова Сергій Моргунов: "Напередодні професійного дня працівників житлово-комунального господарства зустрівся з колективом Вінницької транспортної компанії – на сьогодні лідера в країні у своїй сфері. Водії, слюсарі, ремонтники, монтери – команда, яка вболіває за якість обслуговування пасажирів і працює на результат. Пишаємося успіхами колективу – трамвай VinWay, випущений зусиллями підприємства, став фактично ще однією візитівкою міста. А цього року – вінницькі транспортники беруться за новий амбітний проект – збиратимуть тролейбуси. Новий транспорт, модернізація колійного господарства, покращення комфорту перевезень – наш спільний пріоритет. Головне – не розслаблятися, ви справжні молодці!"

З нагоди свята Міська рада придбала для КП"ВТК" новий службовий спеціалізований автомобіль, документи на який було вручено керівнику підприємства Михайлу Луценку.

Колектив з професійним святом привітав також начальник КП "ВТК" Михайло Луценко. У своєму виступі Михайло Петрович висловив слова подяки всім працівникам підприємства за старанну працю, впевненість у згуртованості колективу навколо спільної мети розвитку транспорту міста, побажав усім робити свою справу так, щоб пасажири залишалися завжди задоволеними.

Найкращі працівники підприємства за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування були відзначені грамотами та грошовими преміями від Міської ради, підприємства та профспілкової організації.

Після урочистої частини розпочався святковий концерт, підготовлений творчими колективами підприємства, учасниками художньої самодіяльності.

+1
0
-1