Чотири модернізованих трамваї КT4UA планують виготовити цьогоріч у Вінниці

Зображення користувача PAN.
Автор: PAN+30 / Дата: 02.02.2017 13:03 /

Вінницьке спеціалізоване підприємство ВАТ «Ремтехсільмаш», яке розташоване на Старому місті, спеціалізується на виробництві посівної техніки. Однак впровадження нових технологічних процесів забезпечило підприємству співпрацю з КП «Вінницька транспортна компанія». Минулого року на базі «Ремтехсільмашу» почали виробляти кузови для  вінницької модернізації  трамваїв КT4UA «VinWay».

Щоб налагодити таке виробництво, підприємством було закуплено нове обладнання. Зокрема, придбано апарат плазмової різки металу Hypertherm Powermax 105. Якість різу цим обладнанням дозволяє скоротити час, який витрачається на підготовку країв виробу. Також на підприємство було набрано додатковий персонал у кількості 34 чоловік, а в цьому році кількість робочих місць планується збільшити ще на 40. 

Загалом різка спецсталі та монтаж одного каркасу трамваю займає три місяці. Під час виїзної наради Сергій Моргунов запитав у керівника підприємства, чи готові зробити в цьому році не три, а чотири каркаси для КП «ВТК». «Сьогодні на цьому підприємстві виробляють каркаси для трамваїв. По-перше, це позитив з точки розвитку підприємства, а також воно робить комплектуючі частини для вінницького трамваю, тому, я думаю, що це гарний приклад співпраці різних виробничих підприємств Вінниці. Якщо говорити про наші плани і про те, що ми сьогодні погодили, - то ми вже в цьому році можемо зробити не три, а чотири трамваї. Бюджетом сьогодні закладено кошти на два коротких та один довгий, додасться ще один короткий трамвай», - зазначив міський голова.​

За матеріалами:vmr.gov.ua

+1
0
-1