Коментарі

+1
0
-1

Так дочекайся його ма муніципальному ринку?

+1
0
-1

Сегодня 15 троллейбус не ходил. Вмесо него ходил атвобус от Мунициплаьного рынка до Больницы Пирогова

+1
0
-1

Проблема на подстанции?

+1
0
-1

Для трамвая - подстанція не проблема, а для 4 тролейбусі 15 маршруту ДА!!! Інтересно яку відповідь - на наступне запитання отримають ПАСАЖИРИ маршруту № 14 який закрили, а пасажирам які користувалися цим маршрутом немають змоги вчасно добратися на роботу!!!

+1
0
-1

про що ви говорите? хтось користувався 14 маршрутом? дивно - дивно, я завжди бачив його пустим. за весь день він максимум перевозив 50 чоловік з яких 50-70% пільговики... ну і для кого цей маршрут, якщо на нього навть кондуктора не ставили бо це не вигідно.

а для тих кому треба їхати на мун.ринок є 16Б маршрутка. і я вважаю доцільною відміну цього маршрута. а той тролейбус що звільнився перекинули на маршрут де це РЕАЛЬНО потрібно

+1
0
-1

17 бы сохранили, часто не попадешь на Свердлова с долгими пересадками..

+1
0
-1

свердлова було б непоганим місцем пересадки і його можна розвивати, бо має зручні напрямки-електромережа, старе місто,скалецького, але доводилось кілька разів витрачати багато часу на очікування потрібного транспорту, тому минаю цю вулицю Соборною.

+1
0
-1

Через Соборную в два направление туда и назад (вокзал - барское,вишенка,сеть) очень долго ехать, поэтому быстро сокращается время 15 троллейбусом