Оберіть назву оновленого трамваю!

Зображення користувача PAN.
Автор: PAN+27 / Дата: 11.11.2015 08:59 /

У КП «Вінницька транспортна компанія» відбулася виїзна нарада за участю в.о. міського голови Сергія Моргунова. Її учасники говорили про хід виготовлення нового трамваю з низькополою вставкою та будівництво трамвайної вставки біля ринку «Урожай». Під час обговорення робочих питань виникла ідея забрендувати нові трамваї. Свої пропозиції щодо назви бренду можуть надавати усі вінничани, а власник найкращої ідеї отримає приз під новорічну ялинку.

В цьому році Вінницька транспортна компанія (ВТК) здивувала усіх вінничан трамваєм, який побудувала власними силами у своєму депо. Працівники підприємства зупинятись не збираються і сьогодні вже працюють над другим вагоном, який буде довшим та матиме низькополу вставку. Крім того ВТК реалізує іще один проект – будівництво трамвайної вставки біля ринку «Урожай». На ці теми і йшла мова під час виїзної наради, яку провів в.о. міського голови Сергій Моргунов.

Директор КП «Вінницька транспортна компанія» Микола Форманюк під час наради зазначив, що робота по створенню вінницького трамваю з низькополою вставкою йде згідно з графіком. Планується, що у квітні він вже вийде на маршрут. «Ми створюємо його на базі КТ-4СУ, який розділили навпіл, а всередині розмістимо низькополу вставку для зручності користування людей на візку та мам з дитячими колясками. Це європейська практика, яку ми вивчали у Чехії та Німеччині. Щодо виготовлення вставки, то на цей раз ми працюємо з підрядником, а наступні конструкції робитимемо самі», – зазначив Микола Форманюк.

«Ми побачили, наскільки новий трамвай, який сьогодні виходить на лінію, популярний серед вінничан та гостей міста. Тому ми йдемо в правильному напрямку. Крім того, ми економимо кошти територіальної громади. Адже трамвай вітчизняного виробництва, наприклад, львівський, коштує 27 мільйонів гривень, а вартість нашого другого вагону становитиме 6 мільйонів гривень, – каже в.о. міського голови Сергій Моргунов. – Що стосується трамвайної вставки по вулиці Пирогова, то її будівництво потрібно завершити відповідно до графіку робіт. І вже сьогодні в робочій групі по транспорту варто попрацювати над тим, яким повинен бути цей трамвайний маршрут, як мінімум це має бути маршрут «Електромережа – Західний автовокзал».

Також під час наради Сергій Моргунов запропонував організувати конкурс на назву вінницького трамваю. «Швейцарський трамвай має назву «Міраж», львівський – «Електронік», потрібно, щоб і у вінницького трамваю була свою назва. Пропоную спитати у вінничан, як вони хотіли б назвати наш трамвай. Хто запропонує найкращу назву – отримає приз на новорічні свята», – зазначив Сергій Моргунов.

Джерело: Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

хай буде "Моргунчик". Нам всеодно, а йому приємно...

+1
0
-1

ВіТра от слов Винницкая Татра (Винницкий трамвай), або
ВіТЕР- Вінницький Трамвай Електричний Рейковий

+1
0
-1

Мне нравится!

Зображення користувача Лариса Десятко.
Лариса Десятко20.11.2015 20:13 November 20, 2015
+1
0
-1

Пропоную трамвай назвати "ВЕСЕЛКА", це одразу підніме настрій вінничан.

+1
0
-1

Назва має бути унікальною для Вінниці, аби відрізнити від можливих конкурентів.
Тому пропоную назвати трамвай (трамваї?) на честь головного вінницького острова -- Кемпи.
Розшифровку назви "Кемпа" можна лишити на розсуд ВТК. ;)

(Справді, чим острів Кемпа гірший за гори Татри?)

+1
0
-1

И в этом что-то есть