До КП "ВТК" завітали львівськи депутати

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 17.09.2015 22:13 /

Депутати Львівської міської ради знайомились із роботою Вінницької транспортної компанії, цікавились муніципальним діагностичним центром та системою керування мережею зовнішнього освітлення вулиць. Вони також побували на стадницькому полігоні твердих побутових відходів та переймали досвід Вінниці у залученні іноземних донорів до вирішення питань модернізації систем теплозабезпечення.

З роботою Вінницької транспортної компанії львівських колег знайомив в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов. Він розповів, як розвивалось підприємство і яких змін зазнала система транспортного забезпечення міста впродовж останніх років.

Львівські депутати розповіли, що не зважаючи на те, що їхнє місто орієнтовно вдвічі більше ніж Вінниця, трамваїв у них стільки ж, а тролейбусів менше. У Вінниці їх 130 одиниць, у Львові – 80. Зате місто перенасичене маршрутними таксі, яких працює більш ніж 800.

«До мене як до депутата найбільше скарг від мешканців надходить саме стосовно роботи громадського транспорту, - розповів депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк. – Ми приїхали, щоб перейняти вінницький досвід в сфері організації роботи громадського транспорту зокрема. І я залишився задоволеним від того, що побачив за цю годину. Я вважаю, що ті речі, що ви тут зробили, нам потрібно використати у себе».

З коротким ознайомчим візитом побували львівські депутати також на комунальному підприємстві «Вінницяміськсвітло» та у Муніципальному діагностичному центрі.

+1
0
-1