102 роки на шляху з минулого в майбутнє

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 28.10.2015 09:19 /

Сьогодні, 28 жовтня, виповнюється 102 роки Вінницькому трамваю!

Саме 102 роки тому у Вінниці з`явився перший громадський транспорт - трамвай, без якого сьогодні ми не уявляємо нашого чудового міста. Транспорт, який протискуючись крізь роки лихоліть і війн, доїхав до нас.

Незважаючи на те, що цей вид транспорту вже старий, але в сучасному світі він набуває нового життя і популярності. Так сьогодні і у Вінниці трамвай не лише працює, але й розвивається, оновлюється, намагається йти у ногу з часом.
Протягом минулого року збільшилася мережа трамвайних шляхів - кільцева лінія навколо Вишеньки; наразі будується трамвайна розв'язка на перетині вулиць Келецька - Пирогова. На базі трамвайного депо комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" створено новий трамвай, який вже працює на пасажирських маршрутах; розпочато створення другого вагону. Проводяться і інші роботи, які в більшості не помітні пересічним мешканцям, але без яких цей транспорт перестав би безпечно працювати: це і оновлення колій, ремонт контактної мережі, заміна електричних опор, тощо.

Вінницький трамвай сьогодні став вже своєрідним символом міста, яким вінничани дуже пишаються. А вінницьке транспортне підприємство є зразковим не лише в масштабах міста, але й лідером серед транспортних підприємств всієї України!

Довгих років тобі, Вінницький трамвайчик!

+1
0
-1