У Вінниці водій тролейбусу зламав ногу пенсіонерці

Зображення користувача Sergei.
Автор: Sergei0 / Дата: 10.08.2011 20:56 /

У Вінниці водій тролейбусу зламав ногу пенсіонерці

Ірина Кречковська впала, коли сходила з тролейбусу. В результаті зламала ногу. Пенсіонерка каже, що винний у цьому водій. Він не подивився, що вона виходить і почав їхати далі. Зараз водія розшукують і міліція, і Державтоінспекція.
Водій тролейбусу не подивився, чи усі пасажири вийшли на зупинці і рушив. В цей час пенсіонерка Ірина Кречковська не встигла зійти з підніжки та впала, зламавши стегно. Водій тролейбусу з місця пригоди поїхав. Тепер його шукають в Державтоінспекції, міліції та у трамвайно-тролейбусному управлінні. Жінка вимагає грошову компенсацію на лікування.
Поїхала у лікарню там і залишилась
Пенсіонерка Ірина Ігорівна Кречковська вже давно ходить з паличкою. Давня травма дає про себе знати – жінка накульгує. Проте каже, що особливо хвору ногу не навантажує. ЇЇ прогулянки – це каси, що приймають комунальні платежі, магазин та лікарні. Якраз в останню п’ятого серпня жінка і поїхала.
- На дев’ятий маршрут я сіла на Театральній, хоча зазвичай їжджу на третьому маршруті. Це було приблизно біля одинадцятої години дня, в тролейбусі було мало людей, - розповідає Ірина Кречковська. – Коли він зупинився на зупинці „Лікарня №2”, я почала виходила з останніх дверей, хоча зазвичай їду на перших. Тільки ступила ногою на бордюр – тролейбус поїхав.
Зник з місця пригоди
Жінка впала з підніжки тролейбуса на тротуар і зламала стегно.
- Напевно він не побачив мене, а я з тростиною, втратила рівновагу і все, - каже Ірина Ігорівна. – Тепер лежу на витяжці, в мене перелом зі зміщенням. Не дай Бог лікарі вирішать операцію робити – за що я її зроблю?
На зупинці були дві жінки, одна з них заходилась викликати швидку. Але до лікарні було близько, тому жінка побігла за санітарками та візком. Ірину Кречковську поклали у травматологічне відділення. Вже там, розпитавши про випадок, лікарі викликали до неї міліцію.
- До мене приводили на впізнання кондукторів, але тієї з тролейбусу не було, - розповідає пенсіонерка. – Я її добре запам’ятала, і якщо побачу, то впізнаю.
ТТУ шукає у себе
У Вінницькому трамвайно-тролейбусному управлінні повідомили, що про випадок дізнались на початку тижня.
- Ми проводимо своє власне внутрішнє розслідування, - каже заступник начальника управління Микола Завірюха. – В наше управління інформація про випадок надійшла із запізненням, а тому я не можу сказати жодних подробиць розслідування.
- Державтоінспекція шукає тих, хто бачив як впала жінка, - каже виконуючий обов’язки начальника міського відділення розшуку Державтоінспекції Віталій Григораш. – Пенсіонерка пам’ятає двох жінок на зупинці. Свідками також могли бути пасажири того тролейбусу та випадкові перехожі. У разі, якщо знайдеться винуватець пригоди, а його вину доведе слідство, жінці можуть компенсувати лікування. Інформацію можна повідомити за телефонами: 61-17-70, 59-33-33 - чергова частина, 59-34-34 - телефон довіри ДАІ.

+1
0
-1