Зміна руху 10 та 11 липня в районі стороміського мосту

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 09.07.2022 09:59 /

Шановні водії! З 10 по 11 липня на Староміському мості та перехресті біля нього буде змінений рух для приватного і громадського транспорту. 

Днями розпочнеться асфальтування перехрестя вул. Князів Коріатовичів – вул. Миколая Оводова. Це один з етапів ремонту цього транспортного вузла, який є одним з найважливіших та найбільш завантажених. 

У результаті всіх запланованих робіт перехрестя стане інклюзивним та більш безпечним – покращиться взаємна видимість водіїв та пішоходів. 

У зв’язку з роботами 14:00 10 липня до 08:00 11 липня буде перекрито рух приватного та громадського транспорту:

*по вул. Миколи Оводова в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Монастирською до перехрестя з вул. Князів Коріатовичів;

*по вул. Князів Коріатовичів в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Владислава Городецького до перехрестя з вул. Миколи Оводова;

*по вул. 8-го Березня в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Князів Коріатовичів до перехрестя з вул. Гліба Успенського (Староміський міст);

*по вул. Князів Коріатовичів в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Кропивницького до перехрестя з вул. Миколи Оводова.

На період перекриття руху по вулицях Миколи Оводова, Князів Коріатовичів, 8-го Березня рух приватного автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Соборній, Монастирській, Архітектора Артинова, Владислава Городецького, Міліційній, Гліба Успенського, Данила Нечая.

У цей час будуть змінені маршрути автобусів № 7 «Вул. Якова Шепеля – Пирогово», № 21 «Педучилище – Барське шосе», № 22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» та маршрутних таксі № 7А «Вул. Якова Шепеля – Ринок «Урожай», № 17Б «Барське шосе – Вул. Лугова», № 21А «Педучилище – Ринок «Урожай», № 22А «Лікарня ім. Ющенка – Залізничний вокзал».

Зміни маршрутів громадського транспорту:

Автобуси № 7 та № 21 прямуватимуть по вул. Соборній, через центральний міст, пл. Перемоги, по вул. Замостянській, вул. Данила Нечая.

Автобуси № 22, маршрутні таксі № 17Б та № 22А прямуватимуть по вул. Зодчих, вул. Р. Скалецького, вул. Пирогова, вул. Соборній, через центральний міст.

Маршрутні таксі № 7А та № 21А прямуватимуть від кінцевого пункту тролейбусів «Вул. Князів Коріатовичів» по вул. Князів Коріатовичів, вул. Родіона Скалецького, вул. Пирогова, вул. Соборній, через центральний міст, по вул. Брацлавській, вул. Гліба Успенського, вул. 8-го березня. Відповідно цими ж вулицями й у зворотному напрямку.

«Наша основна мета – забезпечити безпечне пересування для усіх учасників дорожнього руху. Тому було прийнято рішення тимчасово змінити рух для приватного і громадського транспорту на цьому транспортному вузлі, – каже заступник директора Департамент енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради Андрій Сорокін. – Роботи, які проводяться на даному перехресті, повинні зробити його комфортним та безпечним для мешканців та гостей Вінниці».

+1
0
-1