З понеділка у Вінниці з’явиться новий автобусний маршрут «Меморіал Визволення – Аграрний університет»

Зображення користувача admin.
Автор: admin+15 / Дата: 20.05.2016 22:51 /

З 23 травня два нових автобуси курсуватимуть за новим маршрутом «Меморіал Визволення – Аграрний університет». Пізніше на нього планується пустити ще дві одиниці громадського транспорту. Також з понеділка буде подовжено рух трьох маршрутних таксі для покращення сполучення з приєднаними до міста територіями. Це маршрутки 16 А, 18 А та 11 Б.

КП «Вінницька транспортна компанія» продовжує вдосконалювати транспортне сполучення міста – з’являються нові маршрути та коригуються вже існуючі відповідно до зміни пасажиропотоків та потреб мешканців.

Так, з 23 травня у місті з’явиться новий муніципальний автобусний маршрут «Меморіал Визволення – Аграрний університет». Його протяжність складатиме 15 кілометрів. Спочатку по ньому курсуватиме два нових автобуси, пізніше – додадуть ще два. Маршрут проходитиме по вулицях Київській – Чорновола – Магістратській (колишня Першотравнева) – Хмельницьке шосе – Барське шосе – вулиця Келецька – проспект Юності – вулиця Пирогова – Гніванське шосе – Аграрний університет. На ньому курсуватимуть нові автобуси, які пристосовані для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Їх закуплено місяць тому за кошти бюджету міста.

«Також з понеділка буде змінено схему руху трьох маршрутних таксі: №№ 16А, 18А, 11Б. Їх маршрути будуть подовжені на приєднані території. Так, маршрутка №16А «Меморіал Визволення – Барське шосе» курсуватиме до дачного масиву «Садове». Маршрутне таксі №18А «Західний автовокзал – село Пирогово» від с. Пирогово по об’їзній дорозі буде продовжено до Аграрного університету. А маршрутка № 11Б «Корея – село Пирогово» курсуватиме через об’їзну дорогу до Барського шосе», - розповідає начальник відділу транспорту департаменту енергетики, транспорту і зв’язку міської ради Сергій Бузниковатий.

Департамент у справах ЗМІ
та зв’язків з громадськістю
Вінницької міської ради

+1
0
-1