Вінницький аеропорт приймає участь у європейському авіаційному форумі

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 22.04.2018 18:25 /

Представники керівництва міста та вінницького аеропорту поїхали на форум "Europe Routes - 2018", що відбувається цими днями в іспанському місті Більбао

Цей захід проводиться щорічно, як майданчик, куди приїзджають представники авіакомпаній, аеропортів, туристичних операторів. Тут відбуваються ділові зустрічи, є можливість підписання угод, які дають старт новим авіаційним маршрутам та проектам. "Маршрути Європи" забезпечують організаціям ефективну платформу для обговорення нових бізнес-можливостей з провідними авіалініями регіону, аеропортами та туристичними організаціями.

Делегацію також очолює мер нашого міста Сергій Моргунов: "З 21 по 24 квітня делегацією з Вінниці працюємо на найголовнішому форумі цивільної авіації в Європі - EuroRoutes 2018 в місті Більбао. Саме цей захід є головним для формування середньострокових та довгострокових планів авіакомпаній та аеропортів. З одного боку це нагадує сватання, коли аеропорти вишиковуються у чергу до авіакомпаній, щоб обговорити перспективи відкриття нових напрямків. З іншого – це найбільш ефективна можливість всім зустрітись з усіма, замість того, щоб поодинці організовувати окремі зустрічі.

Вінниця і вінницький аеропорт в цьому році підготували свій стенд, на якому ми знайомимо усіх бажаючих з нашим містом, його культурою, історією, сьогоденням і планами на майбутнє. Хочу відзначити неабиякий інтерес і здивування відвідувачів під час такої комунікації. Вінниця, як найкомфортніше місто в Україні, - дійсно здатне здивувати європейців!

Маємо дуже щільний розклад зустрічей. Україна зараз у фокусі уваги багатьох компаній, особливо якщо йдеться про перспективу. Впевнений: місто Вінниця та наш міжнародний аеропорт «Вінниця» мають величезний потенціал щодо розвитку авіаційного сполучення найбільш європейського міста України з країнами Європи.

На форумі цьогоріч зареєстровано більше 1200 професійних відвідувачів - 100 аеропортів і 270 авіакомпаній. Зустрічі проводяться як в формальному вигляді – за столом перемовин з презентаціями та документами, так і в неформальному – за кавою або на спільних заходах.

Наша команда постійно працює над створенням нових можливостей розвитку. І я впевнений – результат буде. Треба тільки дуже сильно цього хотіти і наполегливо працювати щодня, щоб відкривати світ для вінничан і робити Вінницю ближчою до світу." - пише він на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

+1
0
-1