В продажі з'являться разові проїзні

Зображення користувача PAN.
Автор: PAN+27 / Дата: 30.03.2021 17:24 /

У ВІННИЦІ З 1 КВІТНЯ МОЖНА БУДЕ ПРИДБАТИ РАЗОВИЙ КВИТОК ДЛЯ ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Гості міста та мешканці прилеглих територій, які нечасто користуються громадським транспортом, зможуть придбати разові паперові квитки.

Задля розширення можливостей оплати, поліпшення зручності користування муніципальним транспортом гостями міста та з огляду на звернення громадян й активну підтримку петиції стосовно можливості здійснення готівкової оплати за проїзд, прийнято рішення реалізувати продаж разових паперових квитків за готівку через мережу терміналів самообслуговування EasyPay.

У продажу з 1 квітня 2021 року доступними будуть два види квитків: на електротранспорт (тролейбус, трамвай) – вартістю 4 грн та автотранспорт (муніципальний автобус) – 5 грн. Діятиме разовий паперовий квиток впродовж 60 хв з моменту придбання.

Вартість паперового квитка не відрізнятиметься від вартості електронного, але додатково буде включатись комісія оператора – 1 грн. Тобто термінал видаватиме паперовий квиток та фіскальний чек, в якому буде відображено вартість квитка та комісію оператора.

Для зчитування та перевірки службою контролю, паперовий квиток міститиме унікальний код транзакції та штрих-код.

Мережа терміналів оператора у Вінницькій міській територіальній громаді складає понад 450 одиниць, які розташовані поблизу зупинок громадського транспорту, на кінцевих зупинках та поблизу автовокзалів й залізничного вокзалу, що дозволить гостям міста та мешканцям як Вінниці, так і прилеглих територій, які нечасто користуються послугами громадського транспорту, придбати квитки на проїзд за готівку.
Дізнатись адреси розташування терміналів можна за посиланням: https://et.vn.ua/buy-offline

Джерело:Комунальне підприємство Вінницької міської ради "Вінницякартсервіс"
 

 

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

Я ждал появления этой новости.А то давненько не было новых "схем" от картсервиса."Вартість паперового квитка не відрізнятиметься від вартості електронного, але додатково буде включатись комісія оператора – 1 грн." - хитро закрутили, правда?А на перечень точек по продаже обратили внимание, догадываетесь чьи?