У Вінниці відбувся всеукраїнський зліт фанатів міського транспорту

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+32 / Дата: 09.01.2018 11:03 /

Любителі міського транспорту з усієї України зібрались вчора в одному вінницькому трамваї та подорожували містом. Які тільки дива не трапляюся у Різдво! Вчора трамвайчик «Везунчик» вмістив собі любителів транспорту з багатьох міст України, вони завітали до нашого міста щоб насолодитись прогулянкою у новесенькому трамваї VinWay та відновленому ретро-тролейбусі ЗІУ-5.

Київ, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Тернопіль, Біла Церква, Одеса, Харків, Полтава, Львів, Жмеринка – така неймовірна географія учасників святкових «покатушок». Розпочалась трамвайно-тролейбусна подорож з кінцевої трамвайної зупинки біля Вінницького залізничного вокзалу. Невеличкий, святково прикрашений трамвайчик «Везунчик» ледь міг вмістити всіх гостей! На ньому всі й помчали містом до трамвайного депо, дорогою знайомлячись та вітаючи один одного зі святами. Також у дорозі проводили різноманітні конкурси і співали пісень.

У депо вихідний, безлюдно… Тож фанати транспорту могли заходити у всі відкриті трамваї, милуватись новенькими VinWay та екскурсійними ретро-трамваями, поглянути на цех, де вагони проходять щоденний техогляд перед виходом на лінію, побували у музеї Вінницького трамваю, дізнатись про особливості трамвайного руху у нашому місті та про те, як створюються нові VinWay, поспілкуватись та поділитись враженнями.

На великому VinWay, де уже всім вистачило місця, весела компанія рушила на зустріч з ЗІУ-5. Унікальний відновлений тролейбус вже чекав гостей на зупинці імені Отомановського, неподалік від того місця де три роки тому іржаві деталі тролейбуса знайшли ентузіасти.

Відновлений красень-тролейбус, прикрашений святковою ілюмінацією, дивував і захоплював гостей. На ньому екскурсія попрямувала у різні кінці міста – найстаршими та найновішими тролейбусними маршрутами Вінниці. Завершився зліт любителів міського транспорту вже ввечері. Щасливі гості були в захваті від Вінниці, дружньої атмосфери заходу і захоплюючої програми подорожі.

 

ФОТОАЛЬБОМ №1

Фотоальбом №2 (ВК)

Фотоальбом №3 (ВК)

Фотоальбом №4 (СТТС)

Текст: Лариса Тимченко

+1
0
-1