У КП "ВТК" з новорічними святами вітали ветеранів підприємства

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+32 / Дата: 29.01.2018 09:17 /

Ніколи не забувають про своїх працівників, які вже пішли на заслужений відпочинок, у ВІнницькій транспортній компанії. Ось і на початку січня, вже за традицією, вітали своїх ветеранів праці з новорічними святами керівництво та працівники транспортного підприємства.

З привітальним словом до гостей звернувся начальник підприємства М.П. Луценко. Він привітав присутніх з новорічними святами. Розповів про успіхи міського транспортного підприємства у минулому році, про плани на новий 2018-й рік. З повагою слухали ветерани про нові досягнення свого підприємства, якому кожен з них віддав не менше двадцяти років свого трудового життя, бо для кожного з них ВТК - це не просто колишнє місце роботи, а велика, дружня родина.

Для гостей свята також виступив Народний хоровий колектив КП "ВТТУ", який заспівав вітальні щедрівки та українські народні пісні. Не обійшлося свято без привітань від Діда Мороза та Снігуроньки. Також була представлена гумористина сценка та пісні, яки підготували працівники підприємства.

+1
0
-1

Коментарі

+1
-1
-1

Це китайський новий рік напевно в ВТК святкували))

+1
+1
-1

Чиста совдепія. Водіїв до 3х душ впізнав (трамвая).