У День міста транспорт буде безкоштовним. Зміни в русі

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 08.09.2021 17:56 /

У суботу, 11 вересня, вінничани відзначатимуть День народження Вінниці. Традиційно, цього дня транспорт у місті перевозитиме людей безкоштовно і за графіком вихідного дня. А вулиця Соборна, де розмістяться різні святкові локації, стане пішохідною - з 06:00 до 22:00.

11 вересня буде тимчасово перекрито рух приватного та громадського транспорту вулицею Соборною. А саме – на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – МуриНа головній вулиці міста розмістяться  різноманітні локації, як це відбувається завжди у День народження Вінниці. Тому організатори святкових заходів просять вінничан враховувати те, що головна вулиця знову на один день стане пішохідною,  відтак, вирушаючи по справах у місто, варто заздалегідь  планувати свій час та маршрут.

10 вересня з 08:00 до 9:00 12 вересня тимчасово буде перекрито рух автотранспорту  вулицею  Архітектора Артинова, а саме на ділянці від вулиці Соборної до вулиці Гоголя.

Також, 11 вересня з  06:00  до  22:00 тимчасово обмежать рух транспорту вулицею Верещагіна. А саме – від вулиці Театральної до вулиці Грушевського та  вулицею Архітектора Артинова від вулиці Грушевського до вулиці Соборної.

Рух приватного автотранспорту буде організовано в об'їзд  вулиць Хмельницьке шосе та Магістратській та  вулицями Гоголя,  Владислава Городецького,  Князів Коріатовичів.

Рух трамваїв 11 вересня  вулицею Соборною буде призупинено. Тролейбуси, які курсують за маршрутами № 4, 5, 10, 11, 12, 12А, 14, муніципальні автобуси маршрутів №4, 19, 24, 25, 32 їздитимуть  вулицями Київською, В'ячеслава Чорновола та  Театральніою.

Муніципальні автобуси № 7, 21 та маршрутні таксі №7А, 21А курсуватимуть  вулицями Князів Коріатовичів та  Родіона Скалецького.

Муніципальний автобус №22 та маршрутне таксі  №22А їздитимуть вулицею Князів Коріатовичів.

Просимо ставитись з розумінням до тимчасових незручностей та заздалегіть планувати свій рух по місту у цей день

+1
0
-1