У 2016 році встановили 45 нових зупинок громадського транспорту

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 30.01.2017 16:15 /

У 2016 році 45 зупинок громадського транспорту у різних мікрорайонах міста було обладнано новими посадочними павільйонами. 19 з них – нового зразка, які дообладнані тактильною плиткою для людей зі слабким зором та пандусами.

Шість років тому у Вінниці на зупинках громадського транспорту почали з’являтись нові павільйони. Ними комунальні служби замінювали ті, у яких вже вийшов термін використання. Також нові зупинки почали з’являтись і там, де їх взагалі не було, або в місцях, де зупинки громадського транспорту були перенесені. На сьогоднішній день по місту їх вже більше сотні.

Торік було встановлено 45 нових посадочних павільйонів. Зупинки обладнали у різних куточках міста. Серед інших – по вулицях Пирогова («Медичний університет», «Дачна», «Заболотного»), Черняховського («П. Мирного» та «Автог

Більшість зупинок мають місця для сидіння. Конструкції без лавок встановлюються там, де немає місця для їх розташування. У минулому році таких зупинок поставили сім, більшість – по Хмельницькому шосе вздовж трамвайних колій.

Серед 45 зупинок, облаштованих в минулому році, 19 обладнані тактильною плиткою для людей з вадами зору. Вони розташовані по вулицях Хмельницьке шосе, Пирогова, Комарова та Замостянська. Плитка має жовтий колір та ребристу поверхню, яка допомагає орієнтуватись в напрямку руху, або попереджає про небезпеку. Також тут окреслено плиткою жовтого кольору місце, з якого людям на візках буде найбільш зручно потрапити в громадський транспорт.

 

+1
0
-1