Подорожуємо на машині за кордон. Що потрібно знати.

Зображення користувача PAN.
Автор: PAN+27 / Дата: 09.06.2017 15:45 /

11 червня українці зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз. У зв'язку з цим сервісний центр МВС розповів про необхідні документи, які повинні бути в наявності у водіїв, які збираються в подорож на власному авто.

Відзначається, що для подорожі за кордон на машині потрібні наступні документи:

- національне посвідчення водія. Воно повинні відповідати міжнародним вимогам - зокрема, в разі користування національного посвідчення водія за кордоном, в документі повинні бути вказаний термін дії;

- розпізнавальний знак України на транспортному засобі;

- договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на людину, яка перетинає кордон;

- державний номерний знак на ТЗ.

При цьому уточнюється, виїжджати за кордон потрібно на державних номерних знаках, так як індивідуальні дійсні тільки на території України.

У разі відсутності права власності на транспортний засіб слід оформити документи для поїздки за кордон. Для цього необхідна заява власника транспортного засобу або документ, що підтверджує право користування і / або розпорядження транспортним засобом.

Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їх ім'я. Свідоцтво про реєстрацію та документи, що підтверджують право користування і / або розпорядження транспортними засобами, зберігаються в сервісному центрі МВС.

"Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному сервісному центру МВС не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону", - уточнили в відомстві.

Транспортні засоби, на які відповідно до закону встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних в розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

У сервісному центрі МВС також повідомили, які документи необхідні, щоб обміняти старі водійські посвідчення на нові.

 

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

Спасибо, информация очень актуальна!