По вулиці Келецькій оновлять сім зупинок громадського транспорту

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 13.06.2017 17:35 /

Зупинки муніципального транспорту у Вінниці стають більш зручнішими для людей, які мають проблеми із зором. Торік на зупинках по вулицях Пирогова та Хмельницьке шосе під час ремонту зупинок застосували спеціальну тактильну плитку. Цього року робота продовжиться: зокрема, вздовж вулиці Келецької буде адаптовано 7 зупинок громадського транспорту. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

"Минулого року провели досить великий об'єм робіт по облаштуванню зупинок для муніципального транспорту по Хмельницькому шосе та вулиці Пирогова нового зразка. Де під час ремонту застосовували тактильну плитку для зручності людей з проблемами зору.

В цьому році наші служби продовжують адаптувати зупинки транспорту – зараз це вулиця Келецька, в напрямку від ринку «Урожай» до кінцевої. Розпочали цю роботу із будівництва суміщених платформ на зупинках «Лялі Ратушної» та «Миколи Ващука». Загалом плануємо на цей рік таким чином облаштувати сім зупинок громадського транспорту по всій довжині вулиці Келецької", - написав Сергій Моргунов.

 

 

+1
0
-1