Мер Вінниці відвідав Цюрих

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 22.10.2017 10:43 /

Мер Вінниці відвідав місто Цюріх, де зокрема побував на транспортному підприємстві VBZ. Про що шла мова під час визиту, Сергій Моргунов розповів на своїй сторінці у Фейсбук:

"На запрошення наших міжнародних партнерів GIZ та SECO відвідав Цюріх, з яким Вінницю пов’язує питання громадського транспорту. 2006-го року було підписано Меморандум про передачу швейцарських трамваїв Вінниці, і за кілька років ми отримали більше сотні цюріхських трамваїв.

Зустрілись з керівництвом місцевої муніципальної транспортної компанії VBZ. У нас вони жваво цікавились, як працюють передані ними «Міражі» та «Карпфени» у Вінниці. Ознайомився з роботою основного депо компанії: завдяки гарній комплектації обладнанням тут можна проводити капітальні ремонти будь-якої складності трамваїв, тролейбусів та іншої муніципальної техніки, що потребує ремонту.

Але основним питанням візиту було обговорення ще одного спільного майбутнього проекту. Йдеться знову про передачу трамвайних вагонів, що поки працюють тут в Цюріху, і які муніципальна транспортна компанія планує замінити новим рухомим складом, що почнуть виробляти на замовлення VBZ з 2018 року. Згідно з планами виробництва та поточної потреби громадського транспорту Цюріха, VBZ буде здатним розпочати процес відправки вагонів з 2021 року. До цього часу нашому КП «ВТК» також необхідно буде провести величезну підготовчу роботу: підсилити та модернізувати силове електричне обладнання, відпрацювати готовність рейкового господарства, скорегувати транспортну стратегію нашого міста.

Приємно, що наші швейцарські партнери дуже задоволені співпрацею по першому проекту. Розповіли, що були вражені професіоналізмом вінницької транспортної команди і оперативністю вирішення непередбачуваних проблем. А ще розказали, що наші електромеханіки багато чому навчили місцевих спеціалістів під час підготовчих робіт у 2006 році. Сподіваюсь, ми і далі будемо здатні продовжити цю практику!

Домовились відпрацювати детальний план впровадження проекту як частини проекту «Інтегрований розвиток міст України», що впроваджується за підтримки німецької урядової компанії GIZ та уряду Швейцарії."

 

+1
0
-1