Електричний велосипед - найкращий велосипед?

Зображення користувача Гість.
Автор: Гість (не перевірено)0 / Дата: 21.04.2021 20:17 /
Електричний велосипед

Велоспорт - це здорово, тепер все це знають, але як їзда на електровелосипеді впливає на здоров'я? У чому переваги електричного велосипеда перед звичайним велосипедом?

Зазвичай електровелосипед швидше, ніж машина, в коротких поїздках по місту. Електротранспорт у Києві і інших містах України дає можливість добиратись до роботи без задишки і втоми, а дитячий причіп допоможе доставити і дитини, навіть в горбистих регіонах. Як правило, електричний велосипед долає великі відстані і використовується в два рази частіше, ніж звичайний велосипед.

Здоров’я

Елктровелосипед для здоров'я

Електровелосипед для серця!

Люди з серцевою недостатністю або захворюваннями системи кровообігу можуть використовувати електричний велосипед, щоб повільно і без перевантажень нарощувати свою витривалість. Як і будь-яка інша м'яз, серцевий м'яз також може відновлюватися під час тренувань. Однак пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями слід заздалегідь проконсультуватися зі своїм лікарем. Під час тренування важливо перевіряти частоту пульсу за допомогою пульсометра. Зазначені лікарем значення пульсу не повинні перевищуватися.

Електровелосипед: щоб нічого не хруснуло!

Кісточки, коліна і стегна рухаються рівномірно, без пікових навантажень. В результаті суглобовий хрящ краще забезпечується живильними речовинами і швидше відновлюється.

При хронічному запаленні суглобів, крім прийому ліків, помірні вправи на електричному велосипеді можуть поліпшити їх рухливість. Крім того, рух на природі значно підвищує якість життя у цих людей.

Електричний велосипед - користь для спини

При їзді на електричному велосипеді вага тіла в основному розподіляється на сідниці, верхню частину тіла і ноги. Немає компресії, яка навантажує міжхребетні диски і суглоби.

Правильне регулювання велосипеда, зручна для спини, зміцнює і тренує великі м'язи спини. Міжхребетні диски краще забезпечуються поживними речовинами. Тренуються глибокі м'язи між окремими хребцями. Це стабілізує хребет і покращує поставу.

Худнимо з настроєм

Електровелосипед для схуднення

Електровелосипеди - це весело!

Чинників задоволення від електричного велосипеда набагато більше, ніж від звичайного велосипеда, особливо для тих, хто не любить спорт. Веселощі і радість - важливий еліксир життя для нас, людей.

Також можливі тривалі велосипедні тури для новачків або людей з обмеженнями по здоров'ю. Ці тривалі тури на електровелосипеді зміцнять впевненість у власному тілі і його здібностях. Крім того, збільшується викид гормонів щастя (дофаміну), що захищають від депресії і роблять нас щасливішими.

Електровелосипед замість дієти!

Коли ви їдете на електровелосипеді, навантаження на тіло менше. Це дозволяє нашому процесу метаболізму отримувати енергію, необхідну для спалювання жиру. Тобто малоінтенсивне тренування (в аеробному діапазоні) призводять до зниження тіла.

У разі більш високих навантажень енергії, що виробляється жировими відкладеннями в організмі, стає недостатньо. Отже, енергія повинна надходити із запасів в м'язах (глікогену). Вона швидко витрачається, що призводить до гіпоглікемії і, як наслідок, до голоду. Якщо ви після цього не підкріпіться, з'явиться голод. Дуже різко падає продуктивність, часто далі ганяти вже неможливо.

Цією перевантаження можна уникнути за допомогою електровелосипеда. Проте, для більш тривалих подорожей слід запастися перекусами. Вони можуть складатися з фруктів або батончиків мюслі. Також неминуче підвищене потовиділення, коли ви будете їхати на електровелосипеді, тому завжди беріть з собою запас рідини. Занадто мало рідини призводить до зниження продуктивності.

Їзда на електричному велосипеді для легень

Вправи в правильному дозуванні можуть зменшити симптоми астми. За підтримки електродвигуна астматик може краще дозувати своє навантаження і поступово звикати до спорту.

Легкі і кровообіг посилені, немає перевантажень. Але тут діє те ж саме, що і при всіх інших захворюваннях: поговоріть зі своїм лікарем перед початком тренування.

Отже, раніше велосипед був одним з найздоровіших видів спортивного інвентарю, але тепер його замінює електровелосипед. Це ідеальний тренувальний пристрій, особливо для тих, хто повертається в спорт, людей з обмеженими можливостями або літніх людей.

Завдяки індивідуально перемикається опорі кожен може знайти оптимальне навантаження і швидкість тренування. Також доступна допомогу людям з дисбалансом у вигляді триколісних електровелосипедів.

Ще одне призначення - використання в побуті. Це означає, що тренування починається вже під час щоденної поїздки на роботу або за покупками.

 

 

+1
0
-1