"Бориспіль" подарував "Гавришівці" трап

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+34 / Дата: 23.02.2017 15:59 /

Cьогодні у Вінниці Гендиректор державного аеропорту "Бориспіль" Євгеній Дихне передав комунальному летовищу "Вінниця" трап для сходження із літака та 50 візків для багажу. Цей "подарунок" від київських колег приймав керівник "Вінниці" Ярослав Мазурець, який назвав жест доброї волі "Борисполя" "авіаційною децентралізацією".
- Трап, який для нас як "Мерседес" у світі авто, сьогодні ж вночі буде приймати рейс із Тель-Авіву. А візки, кожен із яких коштує від 300 до 500 євро, дадуть змогу зробити прийом багажу пасажирів більш цивілізованим, - заявив Ярослав Мазурець. - Це дуже приємний "подарунок" із Києва, що дасть змогу вже цієї весни і літа забезпечити сервіс та безпеку для наших пасажирів вже на новому рівні.

А планів у нас на цей сезон багато - з 30 квітня поновлюємо із "МАУ" рейси на Варшаву, в травні летимо до Туреччини, збільшуємо кількість рейсів на Ізраїль та готуємо польоти і напрямку Чорногорії, нових курортів Туреччини та, можливо, Греції. Все залежить від пасажирів та туристичних фірм. Якщо рейси будуть заповнені, літаки літатимуть і небо над Вінницею буде "живим" - значить правильно працюємо, ростемо і рухаємось вперед. Бо без аеропорту місто перетворюється на "хутір". На цій приємній хвилі хочу пожартувати: "Якби "Бориспіль" нам ще пару гарних рейсів подарував?"

В свою чергу Гендиректор "Борисполя" Євгеній Дихне запевнив, що передача у Вінницю частину обладнання державного аеропорту в Києві - це лише початок співпраці головних "повітряних воріт" України із летовищами в регіонах:
- Трап ми майже не використовували і він краще послужить "Вінниці" та вінничанам як державне майно. Так само візочки стануть в нагоді вашій службі багажу. І я хочу сказати, що ми з вами не конкуренти. А колеги і друзі!, - зазначив керівник "Борисполя". - Бо чим більше пасажирів літатиме через Вінницю, чим більше рейсів прийме ваш аеропорт тим сильнішою буде наша галузь в Україні. Бо нині ми приймаємо 70% рейсів в країні. І я був би задоволеним, аби в кожному такому місті як Вінниця було своє живе і працююче летовище.

 

 

За інформацією

33 канал

+1
0
-1