Про підприємство

Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління - одне з кращих підприємств міського електротранспорту України. Його історія починається з 1913 року, коли перші сім вагонів німецького виробництва почали свій шлях вулицями міста.

Нині комунальне підприємство "Вінницьке трамвайно-троллейбусне управління" - це потужне підприємство з загальною кількістю працюючих порядку 1700 чоловік, з необхідним технологічним обладнанням, базою служби енергогосподарства, автогосподарством, службою колії і кваліфікованими кадрами.

Нормальна робота трамваїв і тролейбусів на лінії забеспечується завдяки потужній ремонтній базі, яка дозволяє власними зусиллями виконувати всі види ремонтів рухомого складу, освоювати сучасні технології реставрації агрегатів, виготовляти та реставрувати власними силами більш як 750 видів запасних частин. Технічна база КП "ВТТУ" є однією з кращих в Україні серед споріднених підприємств.

В управлінні виконується значний обсяг робіт з впровадження енергозберигаючих технологій. У Вінниці вперше в Україні розроблено і встановлено в усіх трамваях і частково на троллебусах лічильники електроенергії постійного струму, здійснюється планування витрат на енергоресурси, що дає змогу щомісяно екеномти до 60 тис.гривень.

Незважаючи на старіння трамваїв і тролейбусів і відсутність фінансової змоги їх оновлення, технічний стан рухомого складу знаходиться на належному рівні.

В 2003-2004 роках підприємством впроваджено нові технології ремонту трамвайної колії на центральному мосту та по вул.Соборній, де змінено 2,1 км рейкового полотна по новітній чеській технології з використанням широкоплощинних плит та блокової рейки.

З 2008 року до складу підприємства входить муніципальний авобусний парк, який поповнений новими автобусами типу ЛАЗ та Богдан.

Це тільки деякі досягнення колективу підприємства, керівництво якого працює в тісному контакті з місцевою владою, намагаючись крокувати в ногу з часом, та враховуючи реалії сьогодення.