До КП "ВТК" завітали представники Швейцарського бюро співробітництва

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 01.10.2015 21:53 /

30 вересня до Вінниці завітала делегація "Швейцарського бюро співробітництва в Україні", завдяки якому у Вінниці було виконано низку спільних швейцарсько-українських проектів, зокрема передачу трамваїв з міста Цюріха.

Серед делегатів були керівники "Бюро": директор Хольгер Тадеуш та заступник директора Петра Відмер. В складі делегації також були: Даніел Менеблі - менеджер програм відділу фінансування інфраструктурних проектів, Александр Люхінгер - консультант проекту з енергоефективності, Ганна Кузнецова - координатор проектів зі сталого використання енергоресурсів та міського розвитку.

Гості цікавилися, як працюють впроваджені у Вінниці спільні проекти. Зокрема в програмі відвідання Вінниці було заплановано візит до Вінницької транспортної компанії.

Швейцарські гості позитивно відзначили якість роботи нашого підприємства, стан трамвайних вагонів. Оглянули автоматизовану мийку, яка також облаштовувалась завдяки допомозі швейцарської сторони. Не оминули увагою і новий трамвай, який дуже здивував гостей.

+1
0
-1