Вінницький аеропорт в цьому році реконструюють

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+33 / Дата: 08.02.2019 13:16 /

Розпочнемо цього року повномасштабну реконструкцію аеродрому міжнародного аеропорту «Вінниця». Інвестиції в першу чергу робіт складуть 1 млрд грн. Таку колосальну фінансову підтримку отримаємо завдяки Уряду. Модернізація нашого летовища – серед пріоритетів у програмі розвитку авіаційної галузі держави.

Сучасний аеродромний комплекс дозволить збільшити пасажиропотік, урізноманітнити напрямки польотів, а також це важливо для створення логістичного хабу в регіоні у перспективі.

Реконструкція буде проводитись у комплексі. У планах оновити злітно-посадкову смугу, світлосигнальне обладнання, під’їзні дороги, освітлення, інженерні мережи, частково – перони. Загальна вартість всього проекту 2,2 млрд грн.

Сподіваємось, що перший рейс з оновленого аеропорту відбудеться до кінця 2019 року. Для Вінниці це дуже важливий і стратегічний проект, який пов’язаний з майбутнім міста. Приємно, що держава розуміє, а головне – підтримує необхідність розвитку регіональних летовищ, і ми разом реалізуємо це завдання.

 

Офіційна сторінка голови міськвиконкому

С.А. Моргунова

+1
0
-1