Школярі привітали водіїв трамваїв
![](https://depo.vn.ua/sites/default/files/field/image/fb_img_1640101349522.jpg)
Школярі ЗОШ 26 цікаво і неочикувано привітали нашіх водіїв трамваїв з новлрічними святами, дарувавши їх зроблених власними руками ангелочків. Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук викладач закладу Сніжана Резнік:
"Сьогодні 26-та вітала працівників Вінницької транспортної компанії з прийдешніми святами і дарувала янголів-охоронців та гарний настрій, дякуючи їм за їх щоденну роботу!!
Як приємно бачити їх ПОСМІШКИ!!! Посміхайтеся частіше!!! Люди, творіть добро, це так просто!!! Дива тільки розпочинаються!!!"