Перетворіть темряву на вашу вигоду: Монокуляр нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1

Зображення користувача admin.
Автор: admin+15 / Дата: 01.05.2024 21:18 /

Монокуляр нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1 - це передовий прилад, призначений для спостереження в умовах низької освітленості або повного відсутності світла. Завдяки використанню технології нічного бачення, він дозволяє користувачам отримувати зображення в темряві, що робить його незамінним інструментом для різних професійних та розважальних застосувань.

монокуляр

Основні технічні характеристики монокуляра нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1

 • Оптичне збільшення: 7х
 • Діаметр об'єктива: 50 мм
 • Роздільна здатність: 64-72 ліній на мм
 • Діапазон виявлення: до 800 метрів
 • Вбудований дисплей: ЖК-екран з роздільною здатністю 1024x768 пікселів
 • Вбудований інфрачервоний ілюмінатор: для поліпшення видимості в умовах повного темряву
 • Водонепроникний корпус: забезпечує захист від вологи та пилу, що робить його відмінним вибором для використання в різних погодних умовах.

Хто обирає монокуляр нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1

 Шановні покупці, які вибирають монокуляр нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1, можуть бути різні, але основні групи таких клієнтів включають:

 • Професіонали в галузі безпеки і оборони: особи, які працюють у сферах безпеки, військових або правоохоронних організацій, шукають надійне та ефективне обладнання для нічного бачення. agm wolf 7 pro nw1 може бути незамінним інструментом для них під час нічних операцій, патрулювання та рятувальних дій.
 • Природолюби та мисливці: любителі активного відпочинку та мисливці також можуть зацікавитися монокуляром AGM WOLF 7 PRO NW1. Він дозволяє їм спостерігати за дикою природою в темний час доби, виявляти тварин та здійснювати безпечні відстріли навіть у низьких світлових умовах.

Цей монокуляр надає можливість покращити якість спостережень та забезпечити безпеку та ефективність в різних ситуаціях, від професійної роботи до відпочинку на природі.

монокуляр

Переваги монокуляра нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1

Монокуляр нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1 відкриває перед користувачем безліч переваг, серед яких:

 1. Висока роздільна здатність: завдяки високоякісній оптиці та передовій технології, AGM WOLF 7 PRO NW1 забезпечує чіткі та деталізовані зображення навіть в умовах низької освітленості.
 2. Широкий охоплення: інфрачервоний діапазон монокуляра дозволяє спостерігати об'єкти на значній відстані навіть у повній темряві.
 3. Надійність і довговічність: AGM WOLF 7 PRO NW1 виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його надійність та довговічність в екстремальних умовах.
 4. Компактність і портативність: компактний розмір монокуляра дозволяє легко переносити його з собою, що робить його ідеальним спутником для відряджень або полювання.
 5. Простота використання: інтуїтивний і зручний інтерфейс робить AGM WOLF 7 PRO NW1 доступним для користувачів будь-якого рівня досвіду.
 6. Різноманітність застосувань: цей монокуляр ідеально підходить для різноманітних сфер використання, включаючи безпеку, мисливство, спостереження за природою та рекреацію.

Загалом, AGM WOLF 7 PRO NW1 - це надійний і ефективний інструмент для нічних спостережень, який забезпечує якість та зручність використання у будь-яких умовах.

монокуляр

Сфери застосування монокуляра нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1

 • Безпека та охорона: використовується для нагляду та спостереження в умовах низької освітленості на об'єктах безпеки.
 • Полювання та риболовля: допомагає полювати та рибалити в нічний час, забезпечуючи високу ефективність і комфорт.
 • Туризм та альпінізм: сприяє безпечному руху та орієнтуванню в умовах ночі на гірських маршрутах та віддалених локаціях.

Купити монокуляр нічного бачення AGM WOLF 7 PRO NW1 в магазині Сотник

Купити прилад нічного бачення військовий (https://sotnyk.net/monokulyary-nochnogo-videniya/) AGM WOLF 7 PRO NW1 та інші аксесуари від AGM, ви можете завітавши до нашого магазину або замовивши онлайн на нашому веб-сайті. З нами ви отримаєте найкращу ціну та професійну консультацію з вибору монокуляра, який відповідає вашим потребам.

 

 

 

+1
0
-1