Команда ФК «Нива» познайомилася з новим наставником та розпочала тренувальний збір

Зображення користувача admin.
Автор: admin+15 / Дата: 26.01.2022 16:52 /

Навчально-тренувальний збір триватиме десять днів. Керівництвом заплановані три такі збори, причому завершальний відбудеться у Туреччині.

У тренуваннях беруть участь 25 футболістів. Це основа команди та кілька провідних футболістів «молодіжної» команди. Потенціал молодих вихованців буде оцінювати оновлений тренерський штаб на чолі з Ігорем Леоновим.

Наставника представили команді перед початком дебютного тренування.

Нагадаємо, керманичем вінницького колективу став Ігор Леонов, а його помічником - Михайло Старостяк. Чи вдасться оновленому тренерському штабу досягти мети та вивести команду в Першу лігу, дізнаємося незабаром. Поки що ж вболівальники можуть знайомитися з успіхами «Ниви» та інших українських клубів на сайті Всепроспорт. Ресурс представляє увазі користувачів анонси матчів, прогнози експертів та ставки на футбол й інші види спорту.

«Ми запросили фахівців із іменами, із прицілом на Першу лігу. Ігор Леонов і Михайло Старостяк працювали у Прем’єр-лізі та в структурі ФК «Шахтар»», - зазначив глава клубу Артур Загорулько.

Що ж стосується складу команди, то за словами президента, він буде доукомплектовуватися із прицілом на наступний сезон.

У січні ФК «Нива» проводитиме тренування на стадіоні педколеджу. Підопічні Ігоря Леонова вже встигли зіграти поєдинок з командою старого міста. Матч завершився перемогою клубу Другої ліги.

Новопризначений тренер в другому колі планує оцінити потенціал команди, серйозні задачі перед гравцями будуть ставитися вже в наступному сезоні.

«Нива» має бути значно вище в чемпіонаті України, ніж є зараз», - сказав в інтерв’ю журналістам Ігор Леонов.

 

+1
0
-1