Роман.

Добрий день.

Хотілось би все ж таки побачити якусь реакцію на скарги #5464 та #5583.
Чи вирішення таких питань на протязі декількох тижнів - це нормальна практика?
Чи варто одразу при фактові порушення телефонувати в ДАЇ та повідомляти про порущення?
Невже Вам та працівникам настільки наплювати на правила дорожнього руху?
Скільки можна спостеріати відверті систематичні порушення?

Сподіваюсь таки отримати відповідь.

Відповідь:

Шановна Богдана!
Маршрут 5-А "Ольги Кобилянської - м-н. Академічний" продовжено до села Шкуринці.