Новини транспорту

Громадський транспорт Вінниці тепер буде перевозити тільки співробітників критичної інфраструктури

Автор: PAN / Дата: 27.03.2020 16:02

Відповідно до протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №14 від 27.03.2020 р. з 29 березня призупиняються перевезення громадян у громадському транспорті за виключенням працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури (забезпечують життєдіяльність міста) з дотриманням протиепідемічних норм: обов'язкова наявність у пасажирів масок та рукавичок.
Відпрацювати порядок перевезення працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури має департамент енергетики, транспорту та зв’язку ВМР.

Зміни щодо перевезень в громадському транспорті

Автор: PAN / Дата: 26.03.2020 19:30

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239.

Відповідно до урядової постанови № 239 дозволено певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

Зокрема:

Проводиться дезінфекція зупинок громадського транспорту

Автор: Oleg / Дата: 23.03.2020 18:08

У Вінниці дезінфікують зупинки громадського транспорту

На період карантину дуже важливо дезінфікувати місця, де часто бувають люди. Це – магазини, ринки, громадський транспорт. Цими вихідними комунальні служби міста розпочали проводити дезінфекцію й зупинок громадського транспорту.

Створено групу для пошуку попутників "Підвезу Вінниця"

Автор: Oleg / Дата: 21.03.2020 17:57

Для допомоги у пошуку попутників у Вінниці створено групу в телеграмі "Підвезу Вінниця": https://t.me/podvezu_vin. Приєднуйтесь, хто має машину в щоденному вжитку, або ті, хто має щоденну потребу їхати по місту.

У вас нема авто?

Якщо ви кожного дня маєте потребу їхати стандартним маршрутом, пишіть в групу "Підвезу Вінниця". Можливо знайдеться водій, якій рухається в цей же час приблизно по такому ж маршруту. Не забувайте вказувати час поїздки.

З понеділка в трамваях зможе їздити більше пасажирів

Автор: Oleg / Дата: 20.03.2020 18:04

 

З 23.03.20 року тимчасово обмежується перевезення пільгових категорій пасажирів у години пік. 

Пільговим проїздом можна буде скористатись лише з 10 до 17 та після 21 години. 

Крім того, вносяться зміни до максимальної кількості пасажирів у трамваях - до 10 пасажирів на кожну секцію багатосекційних вагонів.

Nextbike як варіант вирішення транспортного колапсу

Автор: PAN / Дата: 19.03.2020 16:56

З 19 березня у Вінниці відновлює роботу система автоматизованого прокату велосипедів.

Як зазначив представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський, цього року сезон велопрокату розпочався на два тижні раніше у зв'язку із ситацією в країні.

Двоколісні байки оброблятимуть дезенфікуючими засобами двічі на день. Робитимуть це на станціях велопрокату.

Увага! Максимум 10 пасажирів в салоні

Автор: Oleg / Дата: 19.03.2020 15:52

У громадському транспорті українських міст на час карантину має їздити не більше 10 пасажирів в салоні. Це стосується усіх видів муніципального транспорту – трамвай, тролейбус, автобус. Таку вимогу передбачив Кабінет Міністрів України Постановою № 215 від 16 березня 2020 року. 

Міські автобуси на час карантину курсують лише в межах Вінниці

Автор: Oleg / Дата: 18.03.2020 17:55

Тимчасова зміна автобусних маршрутів

У зв'язку із обмеженням пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції з 18.03 по 03.04 на усій території нашої держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

Через це вимушено обмежені деякі маршрути міських автобусів у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі, оскільки вони виходять за межі Вінницької ОТГ. Це наступні маршрути:

Уряд України вводить заборону на пасажирські перевезення

Автор: PAN / Дата: 17.03.2020 08:19

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Постановою введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів.

Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

Сторінки