Iрина

Доброго дня!
Повертаючись додому 1.11, тролейбусом 301, який працював за 12 - м маршрутом, була зацікавлена запитанням кондуктора. Після пред'явлення проїздного квитка, кондуктор запитала, чи є у мене проїздний за минулий місяць, пояснюючи це Вашою вимогою. Цікаво, чи дійсно Вам потрібні проїздні квитки і з якою метою.
Буду вдячна за Вашу відповідь.

Відповідь:

Змін в режимі роботи тролейбусів маршрутів № 1, 4, 13 поки не передбачається. Виїзд з депо трамваїв та тролейбусів відбуватиметься о 5 г. 30 хв. Зміщення випусків на більш ранній час поки що не планується.