Володимир

Доброго дня!

У зв'язку з роботою в нічний час деяких підприємств поблизу вул. Липовецької, (КФ Рошен) бажано тролейбус ВПЗ-Вишенка 23.33 та маршрутка 20А ВПЗ–Лугова 24.05 (00.05) змістити пізніше на 20-30 хвилин, бо після 2-ї зміни люди добираються до зупинки десь опівночі, а маршрутки часто не зупиняються, на відміну від тролейбусів.
Дякую за розуміння.
Нарешті похвалю ТТУ за нормальну роботу, хоча недоліків багато і їх потрібно усунути.
Володимир.

Відповідь:

На Вашу скаргу стосовно некоректної поведінки кондуктора трамвая № 269 26.07.2012р. повідомляємо:
Згідно "Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України" п. 5.5, пасажири зобов'язані:
пред'явити для перевірки документи, які засвідчують право проїзду, на вимогу контролерів, водіїв, кондукторів, посадових осіб, зазначених у п. 6.3 цих Правил.
Згідно Посадової інструкції кондуктора пасажирського транспорту:
- п. 4.2: кондуктор має право вимагати у пасажирів пред'явлення документів, які надають право проїзду. При їх відсутності висаджувати на наступній зупинці;
- п. 4.3: вилучати у пасажирів прострочені і фальшиві документи, які не дають право на проїзд.
В посвідченні Вашого сина допущені виправлення, не завірені печаткою відповідного органу. Будь ласка, приведіть пільгове посвідчення Вашого сина в належний стан.