Доброго дня.Щодо маршрутного таксі №4. Яке право воно має їздити по закінченні договору? Сьогодні воно активно дефілювало Соборною. І що найцікавіше - доводилось бачити(не сьогодні", що ДАІ його "не помічає".
Будь ласка, допоможіть прибрати безвідповідальних "шпаків" з вулиць міста! Дякую

Відповідь:

Змін в режимі роботи тролейбусів маршрутів № 1, 4, 13 поки не передбачається. Виїзд з депо трамваїв та тролейбусів відбуватиметься о 5 г. 30 хв. Зміщення випусків на більш ранній час поки що не планується.