Наталія

Доброго дня. Прошу розглянути цікаву пропозицію.
У різних містах України є квартальні, піврічні, річні проїзні квитки. Укрзалізниця в приміському сполученні пішла ще далі. Існують повні(не іменні), іменні (трохи дешевші) на 2 тижні або будь - яке число місяців, але не більше 1 року, а також місячні проїзні квитки вихідного дня.

Пропоную з 2-го кварталу почати випускати квартальні квитки, зробивши їх на 5-10 грн. дешевше ніж 3 місячних квитки вкупі. Тоді люди обиратимуть саме їх. Це дозволить отримати гроші наперед, що може допомогти підприємству у здійсненні запланованих проектів.
На Ваш розсуд можливі також абонементні квитки "робочий день", "вихідний день" або місячні квитки, які діють лише у годину "пік" (наприклад, до 9,30 і з 15,30 до 18,30), а також на 1 день (ці можна продавати прямо в тролейбусах). Це дозволить привабити платних пасажирів.

якщо тижневі не прижились, то на 1 день мають прижитись. Буває, що людині невигідно купувати на увесь місяць. Але конкретно у цей день вона оформляє документи і витратить на проїзд 10-15 грн. То вона залюбки купить такий квиток.

Дякую.

+1
0
-1

Відповідь:

Доброго дня, Наталя. Дякуємо за запитання.

Економічно обгрунтована вартість місячного проїзного квитка становить:
на один вид транспорту - 150 грн.,
на два - 179 грн.,
на три - 219 грн.,
а ми продаємо їх по вартості - 90, 100 та 170 грн. відповідно, тобто несемо збитки за кожен проїзний квиток.
Не думаємо, щоб Ви могли продавати товар дешевше, ніж він коштує, тобто собі в збиток. Так, існує поняття оптового продажу, але ми не є бізнесовою структурою, яка постійно залучає кошти в обіг задля отримання прибутку.
Ми ж за отримані кошти закуповуємо матеріали та запчастини не для отримання прибутку, а для ремонту рухомого складу.
На сьогодні розробляється програма реформування громадського транспорту, яка передбачає впровадження електронного проїзного квитка для зручності пасажирів.

P.S. Вартість проїзду в громадському транспорті:
Україна - 1,25 грн / 1,50 грн
Росія - 28 рублів (7,60 грн)
Білорусія - 2000 рублів (2,00 грн)
Чехія - 32 крон (14 грн)
Польща - 3,4 злотих (8,90 грн).
Вищенаведені дані говорять самі за себе.