Доброго дня! Також мене турбує питання, чому в капітально відремонтованих тролейбусах над дверима відсутня передбачена заводом кнопка "Сигнал до відія" для взаємодії пасажир- водій, кондуктор-водій?
Адже коли в кабину зачинені двері, то до водія важко докричатись! Прошу взяти це питання на контроль і в подальших тролейбусах відновити роботу цієї кнопки! Дякую.
Андрій Андрійович
Відповідь:
Шановна Богдана!
Маршрут 5-А "Ольги Кобилянської - м-н. Академічний" продовжено до села Шкуринці.






