Лариса

Доброго дня.

Пробачте за назойливість. Мені уже перед Вами незручно стає писати стільки, але...

Безвідповідальність працівників м-ту тролейбуса №15 досягла, так би мовити, апогею!
Рейс на 18.32 з Вишеньки сьогодні, у суботу, 28.09 о 18.53 вже був на Фрунзе!!! Відхилення явно понад 5 хвилин (раніше)!!! ВИ Ж СТВЕРДЖУВАЛИ, ЩО ПО ДАНОМУ НАПРЯМУ ДИСПЕТЧЕРСЬКІ КОНТРОЛЮЮТЬ!!! ДЕ ТАМ!!

Рейс з муніципального ринку на 18.48 відправився на 5 хв. раніше розкладу!!!
НА МУНІЦИП. Р-КУ СТОЇТЬ БУДКА З НАПИСОМ "ДИСПЕТЧЕРСЬКА"!!!АЛЕ ВОНА НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ. ЧОМУ?!

ЯКЩО БЕЗЛАД БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ, Я БУДУ ЗВЕРТАТИСЯ В КИЇВ!

Дякую.

Відповідь:

Змін в режимі роботи тролейбусів маршрутів № 1, 4, 13 поки не передбачається. Виїзд з депо трамваїв та тролейбусів відбуватиметься о 5 г. 30 хв. Зміщення випусків на більш ранній час поки що не планується.