Андрій Андрійович

Добрий день Володимере Івановичу! На прикінці лютого місяця, якраз перед початком транспортної реформи у ЗМІ була поширена інформація, що Міська адмінистрація, разом з керівництвом ТТУ ведуть переговори на рахунок прибання у Швейцарської конфедерайії тролейбусів, які були у використанні. Мова йшла про 20 - 25 тролейбусів. Вже минуло півроку, а ніяких зрушень у цьму питанні не видно. Скажіть будь-ласка, на якій стадії зараз переговори з приводу тролейбусів? Чи очикується взагалі оновлення троллейбусного парку?

Відповідь:

В найближчий час на тролейбусних зупинках по вул. Київська
будуть розміщені розклади руху т-сів всіх маршрутів. Надаємо час
відправлення останніх рейсів т-сів 3 маршруту від "ВПЗ" до
"Вишенька" з зупинки "Меморіал Визволення" по маршрутах - 22.29;
22.39;22.49 і в депо - 22.59;23.10;23.20;23.31;23.42.